Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Sportuojantys darželinukai – būsimi olimpiečiai

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 24 dieną Radviliškio sporto arenoje šurmuliavo mažieji olimpiečiai, kurie dalyvavo regioniniame Olimpiniame festivalyje „Sportuojantis darželietis – būsimas olimpietis“. Šis festivalis subūrė 12 priešmokyklinio amžiaus grupių ugdytinių komandų.

Festivalyje dalyvavo šio renginio organizatoriaus – Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ – partneriai iš Joniškio lopšelio-darželio „Vyturėlis“, sportinės komandos iš Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“, Šiaulių rajono Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šeduvos lopšelio-darželio, Sidabravo gimnazijos, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“, sportinėse rungtyse taip pat dalyvavo  Vaižganto progimnazijos, Vinco Kudirkos ir Gražinos pagrindinių mokyklų priešmokyklinių grupių komandos.

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė, dalyvaudama nacionaliniame aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojame“, nutarė sportinį inventorių pasigaminti iš antrinių žaliavų, tad festivalio dalyviai varžėsi keturiuose skirtinguose sektoriuose. Sportinėms rungtims, estafetėms buvo panaudotos popierinės gniūžtės, kartono dėžės, šiukšlių maišai, siūlų kamuoliukai, sulčių pakeliai, plastikiniai kibirėliai ir kiti buities daiktai. Sportinėse rungtyse dalyviai tobulino savo fizinius gebėjimus bei linksmai pramogavo. Komandos mokėsi ir pagrindinių olimpinio ugdymo vertybių: tikslo siekimo, garbingo elgesio, abipusės pagarbos, džiaugsmo dėl įdėtų pastangų, kūno valios ir minčių darnos.

Festivalio pabaigoje visų komandų kapitonai dalyvavo Kiškiuko Olimpiuko užduotyje „Plunksnelės“ – į specialius namelius ilgais šiaudeliai bandė supūsti visas plunksneles.

Pralaimėjusių Olimpiniame festivalyje nebuvo, nugalėjo draugystė ir gera nuotaika. Visi šventėje dalyvavę vaikai ir pedagogai apdovanoti atminimo taurėmis, padėkos raštais ir specialiomis atminimo dovanomis.

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019