Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Sportuojantys darželinukai – būsimi olimpiečiai

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 24 dieną Radviliškio sporto arenoje šurmuliavo mažieji olimpiečiai, kurie dalyvavo regioniniame Olimpiniame festivalyje „Sportuojantis darželietis – būsimas olimpietis“. Šis festivalis subūrė 12 priešmokyklinio amžiaus grupių ugdytinių komandų.

Festivalyje dalyvavo šio renginio organizatoriaus – Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ – partneriai iš Joniškio lopšelio-darželio „Vyturėlis“, sportinės komandos iš Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“, Šiaulių rajono Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šeduvos lopšelio-darželio, Sidabravo gimnazijos, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“, sportinėse rungtyse taip pat dalyvavo  Vaižganto progimnazijos, Vinco Kudirkos ir Gražinos pagrindinių mokyklų priešmokyklinių grupių komandos.

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė, dalyvaudama nacionaliniame aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojame“, nutarė sportinį inventorių pasigaminti iš antrinių žaliavų, tad festivalio dalyviai varžėsi keturiuose skirtinguose sektoriuose. Sportinėms rungtims, estafetėms buvo panaudotos popierinės gniūžtės, kartono dėžės, šiukšlių maišai, siūlų kamuoliukai, sulčių pakeliai, plastikiniai kibirėliai ir kiti buities daiktai. Sportinėse rungtyse dalyviai tobulino savo fizinius gebėjimus bei linksmai pramogavo. Komandos mokėsi ir pagrindinių olimpinio ugdymo vertybių: tikslo siekimo, garbingo elgesio, abipusės pagarbos, džiaugsmo dėl įdėtų pastangų, kūno valios ir minčių darnos.

Festivalio pabaigoje visų komandų kapitonai dalyvavo Kiškiuko Olimpiuko užduotyje „Plunksnelės“ – į specialius namelius ilgais šiaudeliai bandė supūsti visas plunksneles.

Pralaimėjusių Olimpiniame festivalyje nebuvo, nugalėjo draugystė ir gera nuotaika. Visi šventėje dalyvavę vaikai ir pedagogai apdovanoti atminimo taurėmis, padėkos raštais ir specialiomis atminimo dovanomis.

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019