Sportas ministrei yra kosmoso gruntas

Prezidentas  Nausėda ne kartą kritikavo švietimo, mokslo, sporto ministrę dėl silpnos kompetencijos, idėjų pasiūlos.  Bet kai šalį valdo ne partijos, seimas,  o neobolševikinė chunta,  koks tikslas atsižvelgti į elektorato poreikius, pageidavimus. Štai turėjau mokslinę išvyką, ekskursiją po  Mažosios  Lietuvos vieną gražų regioną.  Ir net nustėrau, kai ant vaikiško mokyklinio autobuso geltonų durelių radau užrašą  ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTERIJA.

O  kur sportas?

Šiandien ministrė mumijiniu veidu išstoja viešumon ir stena, kad su SPORTU YRA KATASTROFA…

Mieloji  Šiugždiniene, rašiklį parūpins kanceliarijos sekretoriatas,  klokit prašymą trauktis ir atsiras erdvė kvalifikuotam profesionalui plušėti švietimo, sporto, mokslo sektoriuje.

Koks vaikų fizinis aktyvumas, osteoporozė ėda stuburus, maitinimas valgyklose yra žemiau moralės lygio, o ministrė peza kažkokias kliauzas nuotoliniame pavidale ir atitrūkusi nuo realybės.

Kolega mokslininkas pateikė pritrenkiančius faktus.  Vokietijoje motinos atima iš vaikų telefonus ir kartu mokosi enciklopedijas.

Smalininkuose apsilankęs penktokas ne tik, kad pasakys, kas pirmasis išrado knygų spausdinimo mašiną, bet ir išvardins  Johano  Gutenbergo mokinius padėjėjus.  Vienuoliktoko paklausk, kokiame rajone gimė  Simonas  Daukantas ne tik, kad nepasakys, dar nenustebk, jog tai  NBA  žaidėjas.

19 – metis  Kinijoje gali tapti mokslų daktaru, pas mus praeisi golgotas, kol bent kandidatu pasiūlys.

                                              Ruslanas  Baranauskas – mokslo prelegentas

Total
0
Dalinasi
Related Posts