Spektaklis ne tik vaikams apie oranžinę laimę ir Lapę


Rugsėjo 26 d. 13 val. Baisogalos kultūros teatre laukia nuotaikingas muzikinis spektaklis visai šeimai „Labas, Lape!“. Spektaklio personažai – gražuolė Lapė, Povilas ir jo šeima atkeliavo iš geriausios 2017 m. metų knygos vaikams – E. Daciūtės pasakos „Laimė yra lapė“.

Muzikinį spektaklį pagal populiariąją Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“, pasakojančios berniuko Povilo ir Lapės draugystės istoriją, sukūrė jaunosios kartos režisierė Eglė Kižaitė. Knygos inscenizaciją parašė dramaturgė ir poetė Daiva Čepauskaitė. Spalvingą scenografiją ir kostiumus sukūrė dailininkė Justė Kondratė, muziką – Edgaras Žemaitis. Berniuką Povilą įkūnija aktorius Pijus Narijauskas, Lapę – Martyna Gedvilaitė. Tėčio vaidmenį atlieka aktorius Sigitas Šidlauskas, mamos – Audronė Paškonytė. Spektaklis skiriamas 5-7 metų vaikams, tačiau turėtų sudominti ir vyresnius.

Sakoma, kad berniuko ir Lapės draugystė prasidėjo labai seniai, dar tada, kai Antuanas de Sent Egziuperi pilotavo lėktuvą. Sako, jie tebedraugauja ir šiandien. O gal tai jau visai kitas berniukas ir visai kita Lapė? Galimas daiktas, bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia – draugystė, kuri prasideda nuo padovanotos bandelės ir niekada nesibaigia. Svarbiausia – drauge suptis parko sūpynėse, klausytis keistų istorijų, gėrėtis Šaltai rūkytos lašišos žvaigždynu ir būti dosnumo vandenyno dalimi. Spektaklis pasakoja mažiesiems žiūrovams jaukią, šviesiai oranžinę savo draugystės istoriją: kartą Povilas išėjo pirkti bandelių ir pasuko nematytu parko takeliu. Ten, už posūkio, jo laukė kvapą gniaužiantis skrydis sūpynėmis ir ilgauodegė, švelniakailė laimė.

Trukmė – 1 val. Bilietų kaina – 5 eur.

Bilietų galima įsigyti Baisogalos kultūros centro kasoje ir www.tiketa.lt

NKDT informacija


Total
0
Dalinasi
Related Posts