Socialiniai tinklai

Aktualijos

Socialiniams darbuotojams ir klientams pagailėta laikraščių

Avatar

Paskelbta

data

Karantino dėl koronaviruso pandemijos  metu didžiausias darbo krūvis teko medikams bei socialiniams darbuotojams. Kaip jau savaitraštis „Radviliškio kraštas“ rašė, nepartiniai Tarybos nariai Vilma Aleknienė ir Gediminas Lipnevičius, norėdami juos palaikyti, išplatino kreipimąsi į visus savivaldybės Tarybos narius, merą, vicemerą, administracijos direktorę, siūlydami atsisakyti atlyginimo ir lėšas skirti medikams, socialiniams darbuotojams bei socialiai remtiniems žmonėms. Prie medikams skirtos gražios akcijos nei konservatoriai su savo lyderiu A. Čepononiu, nei „valstiečiai“ su M. Pauliuku, nei K. Račkauskio vedini socialdemokratai bei Darbo partijos atstovai nusprendė neprisidėti.

Ketvirčio atlyginimas – savaitraščio prenumeratos dovanai

Nepartiniai Tarybos nariai nusprendė skirti visą Tarybos nario atlygį už sausį, vasarį ir kovą VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“, leidžiančiam savaitraštį „Radviliškio kraštas“. Redakcijos kolektyvas vienbalsiai nusprendė gautas lėšas panaudoti dovanojant savaitraščio prenumeratas Radviliškio miesto ir rajono medikams bei socialiniams darbuotojams.

Kaip jau buvo rašyta, Radviliškio poliklinikos direktorė I. Janušonienė mielai sutiko priimti redakcijos dovaną – savaitraštis mėnesį buvo dovanojamas poliklinikos darbuotojams. „MediCa“ klinika kolektyvas taip pat su džiaugsmu sutiko šį pasiūlymą ir dovaną priėmė, kuri visą mėnesį džiugino šios įstaigos medikus. Mėnesio savaitraščio prenumerata buvo padovanota ir „Greitosios medicinos pagalbos centrui“  ir  Konsultacinės poliklinikos medikams bei  personalui.

Direktorė nusprendė socialiniams darbuotojams ir jų klientams pasiūlytos dovanos atsisakyti

Deja, ne visų gydymo įstaigų vadovai su džiaugsmu priėmė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijos dovaną. Prenumeratos dovanos atsisakė Radviliškio ligoninės direktorius V. Smalinskas, deklaruojantis, kad jam  rūpi ligoninės darbuotojai, bet  nesuteikęs  galimybės nei medikams, nei ligoninės klientams visą mėnesį nemokamai skaityti populiariausią bei didžiausią rajone savaitraštį.

Pasiūlymas dovanoti savaitraščio „Radviliškio kraštas“ mėnesio prenumeratą buvo išsiųstas ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vadovei  P. Vilimaitei. Ji taip pat atsisakė redakcijos dovanos, pateikdama labai keistą motyvą: „Atsižvelgiant į tai, kad tiksliai nėra aišku, kas yra prenumeratos dovanotojai, dėl pateikto pasiūlymo susistabdome“.  

O juk redakcijos siųstame pasiūlyme Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vadovei buvo aiškiai nurodytas dovanotojas, cituojame: „Nepartiniai Tarybos nariai organizavo akciją ir pasiūlė visiems Tarybos nariams, merui, vicemerui, administracijos direktorei bei pavaduotojui solidariai atsisakyti vieno mėnesio atlyginimo, juos skiriant specialistams, kovojantiems su koronavirusu. Prie šios gražios akcijos sutiko prisidėti ir savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija, kuri  padovanos bei pristatys Jūsų įstaigos darbuotojams bei klientams savaitraščio „Radviliškio kraštas“ prenumeratą. Prašome informuoti, ar sutinkate iš redakcijos priimti dovaną ir kiek jūsų įstaigai, klientams reikės prenumeratos vienetų“.

Keista, kad daugelio įstaigų vadovai suprato redakcijos siųstą raštą ir mielai priėmė dovaną, o Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė rašto nesuprato. O gal iš savivaldybės rūmų jai patarė neimti likimo nuskriaustiems žmonėms bei darbuotojams skirtos dovanos – savaitraščio „Radviliškio kraštas“  mėnesio  prenumeratos?

Toks  Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorės  nemokėjimas (arba nenorėjimas) skaityti siunčiamų raštų atėmė iš socialinių darbuotojų, jų padėjėjų ir klientų galimybę visą mėnesį nemokamai skaityti savaitraštį „Radviliškio kraštas“.

Tad Radviliškio ligoninės bei Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojai, kreipkitės į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją telefonu 8 657 96060 ir savaitraščio prenumerata jums bus padovanota.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Nudžiugino „Knygų Kalėdos”

Avatar

Paskelbta

data

Pasibaigė dešimtosios „Knygų Kalėdos” – kilni kasmetinė akcija, kurią inicijavo ir globoja šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai – savotiška gerumo estafetė, kai pasidalijama skaitymo džiaugsmu: dovanojama naujų, vertingų knygų jų stokojantiesiems, ypač bibliotekoms, kurios paskui jas paskleidžia daugybei skaitytojų. Šv. Kalėdų artumoje prasidedanti ir iki Trijų karalių besitęsianti ši akcija – tarsi vis nauji žmonių bendrystės, bičiulystės su knyga tiltai ir saitai.

Šiemetės, jubiliejinės, „Knygų Kalėdos” nebuvo išimtis ir mūsų krašte – į jas dėti gražūs lūkesčiai išsipildė su kaupu. Akcijos metu gautos 185 knygos. Jų dovanota Viešajai bibliotekai, Beinoravos, Aukštelkų, Vėriškių, Tyrulių, Sidabravo, Šeduvos miesto, Vainiūnų, Pociūnų, Raudondvario filialams.

Esame nuoširdžiausiai dėkingi kiekvienam geradariui, tokiu būdu pagausinusiems bibliotekų knygų fondus, padovanojusiems naujų knygų, prisidėjusiems skleidžiant knygos šviesą. Jūsų geranoriška parama juolab prasminga pandemijos akistatoje, kai ypač akivaizdus stiprybę ir viltį teikiančio skaitymo poreikis. Ačiū už Jūsų, gerbiamieji „Knygų Kalėdų“ dalyviai, gerumą, jautrumą. Mums, rajono bibliotekoms, tai – nenuginčijamas įrodymas, kad savo veikloje krašto ir jo žmonių labui visada turime patikimų bičiulių, supratingų pagalbininkų ir rėmėjų.

Radviliškio viešoji biblioteka

Skaityti daugiau

Aktualijos

Nuo adatėlės prie plaštakėlės…

Avatar

Paskelbta

data

Visus konspektus, rankraščius, tautinės mokyklos ir švietimo gairės, kurias kūrė tokios asmenybės kaip  Lukšienė,  Rajeckas, Jovaiša galima mesti krosnin arba grūsti gilyn į stalčius.

 Civilinės piliečių kontrolės ir bilieto į darnų ir harmoningą gyvenimą propaguotojai palaimino narkotikų dekriminalizavimo įstatymą.

Trina rankomis romų tautybės atstovai, naktinių barų ir klubų savininkai, nes 253 medžiagas bus galima įsigyti, laikyti, vežti, parduoti, disponuoti kaip tik nori, kur nori.

Policija te nebando suimti dilerius, baronus – užsitrauks  Danielės  Morganos rūstybę.  Iš savo patirties ji žino, ko reikia moderniam jaunimui.

Koktu…  Valstybė ir taip rieda susvetimėjimo, bedarbystės, intelektualinio potencialo, mokslo niekinimo bedugnėn – štai Jums desertas su kvaišalais ir naujų mokesčių puokšte.

Paradoksaliausia, kad   Seime tam net neketinta pasipriešinti.  Jauna panelytė, staiga užkopusi į neregėtas karjeros viršukalnę,  Aušrinė  Armonaitė šokdina visus, netgi ir bankų patroną  Daukanto aikštėje.

Apie moralę, etiką, atsakomybę daugiau nebekalbėkime.  Galbūt mažosios partijos, visuomenininkai įžiebs kibirkštį susitelkimui, pasipriešinimui, peticijoms, pagaliau Lietuva yra ne 1 tarptautinės bendrijos ir organizacijos narė.

O  kur katalikų bažnyčia, pamokslų metu agituojanti balsuoti už  Bražuolės tilto sprogdintųjų šaiką?  Ar ir jie sumalti žolele ir kanapėle?

Pasigėrėk, elektorate, Judų personalijomis ir prisimink jų šlovės žygdarbius prieš artėjančius savivaldybės rinkimus. Singapūre jie tupėtų už grotų ir prašytų apsaugos įjungti internetą.

Čia iš neturėjimo ką veikti greit pasiūlys ir prostitučių paslaugas.  Va bank metodu  imituojantis įstatymdavystę  Seimas pažengęs tolimu maršrutu.

Už balsavo tokie spalvingi personažai, kaip per  Marytės plauką teisingumo ministre tapusi riboto suvokimo ir amnezijos kamuojama  Evelina  Dobravolska, dar kovą plėšiusi liemenėlę, kad tik nebūtų karantino, judėjimo apribojimo, dabar pezanti apie nepaprastą padėtį, susirašinėjimų sekimą. Pakso linčiuotojas, negebantis dantų įkabių prisitaisyti  Stasys  Šedbaras, Artūras   Žukauskas, klasikas rektorius, kurio dėka  VU  tapo pinigų gviešimosi ir politikavimo arena.  Milijonieriaus  tėvelio  Arūno  Valinsko, nenubausto už  Tomaševskio iškoneveikimą, bendravardis sūnelis ir kiti.

Roma žlugo dėl orgijų ir vandalų puolimų, mūsų naciją išnaikins degtinėlė ir suktinė.

Ruslanas  Baranauskas- asocijuotas  LMS  narys

Skaityti daugiau

Skaitomiausi