Socialdemokratai su K. Račkauskiu priešakyje susimovė…

Radviliškio rajone  vykstant  mero rinkimams, didžiųjų partijų kandidatų veidai puikavosi beveik ant visų Radviliškio miesto pastatų, taip pat parduotuvių languose.  Originaliai reklamuotis stengėsi ir socialdemokratų partijos kandidatas Kazimieras Račkauskis. Per tą reklamą ir nukentėjo…

Pažeidė įstatymą

Rinkiminiai K. Račkauskio  plakatai puikavosi ir  Loretos Petkevičienės individualiai įmonei priklausančios parduotuvės vitrininiuose languose. Pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) tyrimo metu gautus duomenis nustatyta, kad politinė reklama Loretos Petkevičienės individualios įmonės sutikimo pagrindu buvo skleidžiama neatlygintinai, nes nei sutartis, nei  sutikimas dėl išorinės reklamos skleidimo su ataskaita nebuvo pateikti.

VRK nusprendė, jog Lietuvos socialdemokratų partija pažeidė Lietuvos Respublikos politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo 3.1. 7 straipsnio 3 dalį, neatlygintinai gaudama reklamos skleidimo paslaugas, tai yra nepinigines juridinių asmenų aukas, siekiančias 12,26 euro.

Lietuvos socialdemokratų partija įpareigota per 20 darbo dienų pervesti į valstybės biudžetą Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo reikalavimų neatitinkančių aukų sumą – 12,26 euro.

Įstatymų nežinojimas ar noras sutaupyti lėšų už rinkiminiu laikotarpiu vykdytą reklamą ir vėl „išgarsino“ Radviliškio rajono socialdemokratų vadą. Pastaruoju metu K. Račkauskis rajone „garsėja“ kaip  neapsiprendėlis: nori būti vicemeru, ar ne, bei  kaip daugiau nei per dvejus metus  nieko apčiuopiamo nenuveikęs Kontrolės komiteto pirmininkas.

„Radviliškio krašto“ informacija


Total
0
Dalinasi
Related Posts