Skvernelis išgelbės užkimštus seimo tualetus?

Apie šitą Žygimanto Povilionio anotuojamą chebrą neverta kalbėti be grotesko.  Nekaltų dalyvių suėmimai, baimė identifikuoti provokatorius parodo moralinį lygį ir vertę. Dergiama Vitolda  Ročkova, Adelina  Sabaliauskaitė, mokytoja  Astra Astrauskaitė – nes įbauginus paprastus iešmininkus priversi tautą klauptis ant kelių..

Deja dar Vincas Kudirka rašė apie upės tekėjimą jos neužtvenkus.

Rugsėjo 10 d. yra šansas streikams, boikotams, pilietinio nepaklusnumo akcijoms, aš sakyčiau metas akistatai su  Shwabu, šios komercinės pinigo ligelės protežė ir architektu, su kuriuo tyliai ramiai be kamerų susitiko ne kas kitas, o bankų draugas Nausėda.

Ir tas pats, kad prieš rinkimus šis glamūrinis finansininkas mušėsi krūtinėn, kad darbuotojai privalės su darbdaviais kartu nustatyti algų lubas, koeficientus, šalies politika taps krištolo atspalviu – pasirodo bet kurioje kitoje valstybėje užkulisiniai veiksmai virstų apkalta.

Bet ne  Lietuvoje.  Ambicingasis  Skvernelis ko gero šliesis prie tvartelio ir anūko chuntos, kad nuslopinti bet kokių protestų žiežirbas, nes sostinės santechnikai nespėja vykti į baltus rūmus atkimšinėti prikrautų iš baimės klozetų.

Armonaitė sako miega tik apkabinusi  Rameval buteliuką ir filmo – „Kuprotas kalnas“ diskus.

Šimonytė į bet kokią užklausą dėl ribojimų cituoja Šveiką ir net pasikoręs girtuoklis pasirodo krito nesiskiepijęs nuo covido.

Hipnotizuojančiu falcetu pabėgėlius tramdys ale ministrė Bilotaitė.

Kiek dar tauta kentės neadekvačių bakalaurų siautėjimus?

Ruslanas  Baranauskas – humanitaras

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts