Skėmių seniūnijos Padėkos vakaras

Skėmių seniūnija maloniai nustebino gyventojus, rugpjūčio 1-ąją surengdama Padėkos vakarą žmonėms, kurie nuoširdžiai dirba, yra aktyvūs ir geranoriški, visada skuba pagalbon. Seniūnijoje tokių žmonių išties nemažai. Jie ir buvo pakviesti į Pociūnėlių kultūros namus.

Susirinkusiesiems buvo skirti padėkos žodžiai, įvardinant kiekvienos prasmingos veiklos momentus. Kiekvienam renginio dalyviui buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Apdovanoti buvo Pociūnėlių saviveiklininkai, kuriems vadovauja kultūros specialistai Aušrelė Sereikienė, Genovaitė Vorienė, Zigmas Paulauskas. Padėkota Skėmių saviveiklininkus suburiančiai Reginai Dambrauskienei, Skėmių traktieriuje meninę programą rengiantiems artistams, Skėmių seniūnaičiui Adolfui Barkauskui, Skėmių seniūnijos sporto metodininkui Arūnui Čižauskui, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktoriui Anatolijui Gailiūnui, Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkei Danguolei Garuckienei ir jos pavaduotojai Romualdai Rimkuvienei. Šiltus padėkos žodžius bei atminimo dovanėles Skėmių seniūnija skyrė darbuotojoms bei kitiems, kas jai nuolat padeda.

Vakaro metu sukaupta gyvenimo ir darbo patirtimi dalijosi Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkės pavaduotoja, buvusi ilgametė Skėmių seniūnijos seniūnė Romualda Rimkuvienė. Padėkos žodžiai, atminimo dovanėlės buvo skirti aktyviausiems skėmiečiams.

Padėkos vakarą išradingai vedė Rasa ir Jonas Driežiai iš Polekėlės. Jie ne tik patys visą vakarą grojo, dainavo, bet įtraukė į nuotaikingą meninę programą visus šventės dalyvius.

 

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts