Šimtmečio proga – geras darbas Lietuvai

Šiais metais švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Ta proga daugelis stengiasi ką nors padovanoti savo tėvynei. Beinoravos bibliotekos jaunieji bičiuliai vieningai nusprendė, kad geriausia dovana Lietuvai – padarytas geras darbas.

Balandžio 6 d. būrys jaunųjų Beinoravos bibliotekos lankytojų, lydimi bibliotekininkės Rimos Lukoševičiūtės ir Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos Emilijos Bieliūnienės, vyko į Šiaulių gyvūnų globos namus. Vaikai gyvūnėliams paruošė lauktuvių – vežė maisto tiems, kurie negali pasirūpinti savimi, kurių mažytės širdelės patyrė išdavystę ir skriaudą, kurie laukia visų dėmesio ir meilės.

Beinoraviečius šiltai pasitiko Šiaulių gyvūnų globos namų darbuotojas, kuris vaikus supažindino su kiekvienu šių namų gyventoju, trumpai pasakojo jų atsiradimo prieglaudoje istorijas. Labiausiai vaikus sujaudino sunkiai sergančių šunelių istorijos. Vaikai labai džiaugėsi galėdami prisidėti prie vieno iš jų gydymo – šunelio Lašelio gydymui bus skirti vaikų ir nuolatinių Beinoravos bibliotekos rėmėjų paaukoti pinigėliai.

Pabendravę ir pažaidę su draugiškai nusiteikusiais gyvūnėliais, skaudančiomis širdelėmis vaikai paliko Šiaulių globos namus, tačiau prisiekė, jog dar ne kartą ten sugrįš.

Beinoravos bibliotekos jaunieji bičiuliai iš visos širdies dėkojo Šiaulių gyvūnų globos namų vadovei ir darbuotojams už jų dovanojamą didžiulį rūpestį ir šilumą likimo nuskriaustiems gyvūnėliams. Šiaulių gyvūnų globos namuose keturkojams suteiktos ne tik puikios gyvenimo sąlygos, bet ir profesionali bei rūpestinga priežiūra.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts