Šimtadienis kitaip

2021 metų vasaris. Abiturientai dėl besitęsiančio karantino jau ir taip praradę ne vieną tradicinę šventę tikrai laukė Šimtadienio, kuris šiemet persikėlė į virtualią erdvę…

Trečiokai priėmė iššūkį ir šventinis humoristinis vakaras ,,Laikykitės ten, Lyzde!” įvyko. Ekranuose išvydome net keletą populiariausių TV laidų reportažų, tokių kaip įspūdingasis projektas Ekstrasensų mūšis, klasikinė pokalbių laida Valanda su Rūta, intelektinis žaidimas Kas ir kodėl?, azartinis žaidimas Lizdeikos milijonierius, pozityvi ir stilinga gyvenimo būdo laida Bus visko ir humoristinė vakaro pokalbių laida Gero Šimtadienio šou. Tik šįkart laidų herojai buvo patys 78 laidos abiturientai ir jų auklėtojai. Dienos rubrikoje girdėjome direktorės Inos Bajarauskaitės sveikinimą, dvyliktokų auklėtojų palinkėjimus ir abiturientų atstovo žodį. Reklaminiai intarpai, horoskopai, orų prognozė buvo skirti pusatestačių aptarimui, o šventę pagyvino interviu tiesioginiame eteryje, viktorinos, apdovanojimai ir muzikiniai intarpai. Dvyliktokai taip pat išradingai pristatė savąsias namų užduotis.

Nepaisant nedidelių trikdžių šventė įvyko. Stengėmės nesusprogdinti savųjų ,,burbulų” ir pasiekti ,,namų ūkiuose” įstrigusius dvyliktokus. Mes, trečiokai, įgijome naujos patirties, o abiturientų emocijos, išreikštos žinutėmis, širdutėmis, šypsniukais ir aplodismentais tiesioginio eterio metu, rodo, kad trečiokai su išbandymu susidorojo sėkmingai.

Taigi, Šimtadienis šiemet tikrai visiškai kitoks. Jis bus įrašytas Lizdeikos gimnazijos istorijoje kaip pirmasis karantininis, nuotolinis Šimtadienis!

Sandra Karenauskienė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts