Šimtadienio šventė

Vasario 27 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre nuaidėjęs skambutis paskelbė, kad baigiamųjų kursų mokiniams iki atsisveikinimo su mokykla lieka šimtas dienų.

Visus metus, praleistus šioje mokykloje, skambučio melodija kvietė į mokslo metų pradžios šventes, į prasmingą pamokų tylą, skambų pertraukų juoką, šurmulį, jaudulį prieš renginius.

Šią dieną nuskambėjęs skambutis priminė, kad nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias, o įgytas žinias bei įgūdžius teks pritaikyti praktikoje.

Papuoštoje aktų salėje baigiamųjų kursų mokinius, lydimus antrakursių, pasitiko centro bendruomenė. Sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje dalijo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, vyresnioji profesijos mokytoja Laima Kalasauskienė, bendrabučio auklėtoja Tatjana Proščepenkienė.

Pažangiausiems, aktyviausiems ir geriausiai mokyklą lankiusiems mokiniams įteikti padėkos raštai.

Šventėje skambėjo centro mokinių ansamblio dainos, pasirodė dramos būrelio nariai ir šokėjai. Savo gebėjimus scenoje atskleidė ir šventės „kaltininkai“: šoko, dainavo, skaitė testamentą, paliko mokyklai pačių pagamintas dovanas, mokytojams įteikė gėles.

Baigiamųjų kursų mokiniams ir mokytojams susirinkus bendrai nuotraukai, visus pradžiugino šventinis tortas. Šventės dalyviai pakviesti pasivaišinti arbata ir saldumynais.

Renginį vedė pirmo kurso mokiniai Evelina ir Mantvydas. Šventę paruošti padėjo vyresnioji bendrabučio auklėtoja Nijolė Rakšnienė, mokinių tarybos nariai, mokyklą puošė apdailininko ir šaltkalvio specialybių mokiniai ir mokytojai.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts