Socialiniai tinklai

Aktualijos

Sidabravo gyventojai palikti be medikų pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“  redakciją bei Tarybos narį Gediminą Lipnevičių rugpjūčio 31 dieną kreipėsi  Sidabravo gyventojai,  kurie skundėsi, jog  jie yra palikti visiškai be medikų pagalbos

Gyventojai neįleidžiami į ambulatoriją

Sidabraviškiai  skundėsi, kad jų niekas neįleidžia į ambulatoriją – jos durys užrakintos. „Reikia susileisti gydytojo paskirtus vaistus ar kreiptis dėl kitos medicininės procedūros, tačiau neturime tokių galimybių – Sidabravo ambulatorijos durys užrakintos. Šią situaciją Tarybos nariui G. Lipnevičiui  paaiškino Šeduvos pirminio sveikatos priežiūros centro, kurio padalinys yra  Sidabravo ambulatorija, direktorė Aušra Čiūdarienė. Pasak direktorės, Sidabravo ambulatorijos durys tikrai užrakintos, nors ji dirba, o norint patekti į vidų  reikia skambinti prie durų esančiu skambučiu.

Ambulatorijoje nėra gydytojos

Kitas sidabraviškių skundas – dėl  gydytojos  nebuvimo ambulatorijoje. „Norime išsirašyti vaistų, o mums atsako, jog šiuo metu gydytojos nėra“,- skundėsi sidabraviškiai.

Pasak  Šeduvos pirminio sveikatos priežiūros centro direktorės A. Čiūdarienės, šiuo metu Sidabravo ambulatorijos gydytoja Akvilė Pociuvienė atostogauja ir pacientus pradės priiminėti nuo rugsėjo 8 dienos. „Išsirašyti vaistus padės ambulatorijos slaugytojos, o  jeigu kam bus reikalinga skubi pagalba, medikai pacientą Šeduvos poliklinikoje priims tą pačią dieną“,- sakė A. Čiūdarienė.

Be abejo, puiku, kad sidabraviškiams  Šeduvos poliklinikos medikai visada pasiruošę suteikti pagalbą, tačiau gal  geriau  vertėjo  pasirūpinti pavaduojančiu mediku, kol  Sidabravo ambulatorijos gydytoja, kuri, beje, čia dirba tik du kartus per savaitę, atostogauja?

Nuo Sidabravo iki Šeduvos – 13 kilometrų atstumas, o neturint automobilio jį įveikti sunkoka. Tokiu atveju gyventojai paprastai pagalbos prašo kaimynų, o pavėžėjimo paslauga patuština ir taip ploną piniginę – juk dažniau serga pagyvenę žmonės, gaunantys menkas pensijas.

Jonas Petrikas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šalyje per vakar parą patvirtinti 73 atvejai

Avatar

Paskelbta

data

Per vakar parą Lietuvoje patvirtinti 73 atvejai. Iš jų 31 Kauno, 22 Šiaulių, 14 Vilniaus, 3 Panevėžio, 2 Marijampolės ir 1 Tauragės apskrityse.

23 žmonės koronavirusine infekcija užsikrėtė ne židiniuose

3 įvežtiniai atvejai patvirtinti iš Baltarusijos, Rusijos Federacijos ir Vokietijos Federacijos atvykusiems asmenims.

Šiuo metu aštuonių asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra žinomos. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, tačiau aiškinantis užsikrėtusiųjų maršrutus, informacija gali keistis, jei būtų rastos sąsajos tarp atskirų atvejų.

Dvylika COVID-19 ligos atvejų per vakar parą patvirtinti asmenims, kurie užsikrėtė po kontakto, tačiau ne židiniuose.

Iš 73 atvejų 50 atvejis patvirtintas židiniuose

Didžiausias atvejų skaičius per vakar parą užfiksuotas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Čia patvirtinta 12 atvejų ir su šiuo židiniu jau siejama 14 atvejų.

8 koronavirusinės infekcijos atvejai vakar buvo patvirtinti Raseinių savivaldybėje. Per kelias dienas čia užfiksuota jau 11 atvejų.

VšĮ Radviliškio ligoninės židinyje užfiksuoti dar 7 atvejai ir su šiuo židiniu iš viso jau yra siejama 74 atvejai.

5 COVID-19 infekcijos atvejai nustatyti vieno choro muzikantams. Su šiuo židiniu siejama 6 atvejai.

K. Griniaus progimnazijoje Kaune buvo patvirtinti 4 atvejai vienos klasės mokiniams. Iš viso su šiuo židiniu siejami 5 atvejai.

VšĮ Raseinių ligoninėje patvirtinti 3 atvejai. Čia jau užfiksuota 14 atvejų.

Raseinių rajone taip pat po 2 atvejus buvo patvirtinta Blinstrubiškių socialinės globos namuose ir Viduklės ambulatorijoje.

Kupiškio rajone 2 atvejai užfiksuoti viename ūkyje ir 1 atvejis, patvirtintas per vakar parą, yra siejamas su baldų gamybos įmone.

Vilniaus apskrityje City Dance protrūkyje patvirtintas vienas antrinis atvejis ir su šiuo židiniu siejama 17 atvejų.

Po vieną atvejį patvirtinta ir kituose židiniuose Vilniaus apskrityje: ledo ritulio treniruotės, vienos transporto ir vienos mokėjimo apdorojimus vykdančios įmonės.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 3932 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1581 asmenys, 2246 – pasveiko.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Iš jėgos trikovės čempionato – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 12 – 13 d. Vilniuje, laisvalaikio ir pramogų centre ,,Ozas” vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame  puikiai pasirodė Radviliškio rajono sportininkai.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg., sėkmingai pasirodė Gintaras Blėdis. Sportininkas pritūpimo veiksme patūpė su 190 kg. ir užėmė pirmą vietą. Spaudimo veiksme sportininkas paspaudė 112,5 kg. štangą ir taip pat buvo pirmas. Atkėlimo veiksme Gintaras Blėdis atkėlė 190 kg. ir taip pat laimėjo pirmą vietą.

Sumoje sportininkas surinko 492,5 kg. ir tapo Lietuvos čempionu.
Suaugusiųjų svorio kategorijoje virš 120 kg. čempionate dalyvavo ir nugalėjo Tadas Grimaila. Sportininkas pritūpimo veiksme patūpė su 230 kg. ir užėmė antrą vietą. Spaudimo veiksme paspaudęs 190 kg. buvo pirmas. Atkėlimo veiksme sportininkas atkėlė 280 kg. sveriančią štangą ir užėmė pirmą vietą. Sumoje Tadas Grimaila surinko 700 kg. ir tapo Lietuvos čempionu.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 105 kg. dalyvavo Rolandas Gudas. Pritūpimo veiksme sportininkas pritūpė su 185 kg. Spaudimo veiksme sportininkas paspaudė 180 kg. svorio štangą ir laimėjo 3 vietą. Atkėlimo veiksme Rolandas Gudas atkėlė 240 kg. Sumoje sportininkas surinko 605 kg. ir užėmė 6 vietą.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 105 kg. dalyvavo Karolis Balsys. Pritūpimo veiksme sportininkas patūpė su 200 kg. Spaudimo veiksme paspaudė 147,5 kg. Atkėlimo veiksme Karolis Balsys atkėlė 220 kg. sveriančią štangą. Sumoje sportininkas surinko 567,5 kg. ir užėmė 7 vietą.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019