Socialiniai tinklai

Aktualijos

Sidabravo gimnazijoje – iškilminga naujųjų mokslo metų pradžia

Avatar

Paskelbta

data

Sidabravo miestelyje su sveikinimo kalbomis, palinkėjimais pedagogams kantrybės bei kūrybiškumo, o mokiniams – papildyti žinių bagažą, prasidėjo naujieji mokslo metai. Sidabravo gimnazijos bendruomenės pasveikinti atvyko Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras.
Šiemet Sidabravo gimnazijoje įsteigta antra ikimokyklinio ugdymo grupė 2-4 metų vaikams; bus vykdomas projektas, skirtas technologijų (mitybos) bendrųjų programų įgyvendinimui „Valgyk protingai“ – gauta 4 tūkst. eurų parama projekto įgyvendinimui.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019