Šiaulių regiono etapas  įveiktas

XX  Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas įsibėgėjo. Konkursas vyksta 3 etapais: pirmasis – muzikos ir meno mokyklose, antrasis – regione ir nacionalinis – Vilniuje. Jaunieji atlikėjai paruošia konkursui 3 kūrinius – baroko ar klasicizmo epochos, romantizmo laikotarpio ar šiuolaikinius bei laisvai pasirinktą B. Dvariono kūrinį.

2018 m. vasario 27 dieną antrajame Šiaulių regiono etape varžėsi 22 jaunieji pianistai iš Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų.

Radviliškio muzikos mokyklą atstovavo 4 jaunieji pianistai: Emilija Dambrauskaitė (mokytoja A. Stončiuvienė), Kajus Korsakas  ir Akvilė Korsakaitė (mokytoja V. Silickaja), Elana Kanišauskaitė (mokytoja D. Sabulienė). Komisija  puikiai įvertino radviliškiečių  pianistų pasirodymą, Kajus Korsakas, Elana Kanišauskaitė, Emilija Dambrauskaitė ir Akvilė Korsakaitė tapo XX Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso Šiaulių regiono etapo nugalėtojais. Jaunųjų atlikėjų laukia nacionalinis etapas. Džiaugiamės ir linkime jiems sėkmės  Vilniuje.

Radviliškio muzikos mokyklos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts