Šiaulių profesinio rengimo centre – pusryčiai su radviliškiečiu

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė antrus metus įgyvendina pačių sugalvotą lokalų projektą „Pusryčiai su…“ 2019 m. birželio 4 dieną renginyje „Pusryčiai su…“ dalyvavo garbingas svečias: laikraščių „Radviliškio kraštas“ bei „Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas ir VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“ direktorius, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas,  „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.
Svečias buvo supažindintas su Didmeninės ir mažmeninės prekybos sektoriniu praktinio mokymo centru, kuris ir yra įsikūręs Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje ir kuriame mokoma šiandien rinkoje paklausių specialybių: pardavėjo, elektroninės prekybos agento, logisto ekspeditoriaus, multimedijos paslaugų teikėjo (baigusiems 12 klasių).
G. Lipnevičius domėjosi pardavėjo rengimo turiniu ir įsitikino, kad visgi pardavėjui reikia pirmiausia mokytis, o po to pradėti dirbti, nes išmokti dirbti šiuolaikiškiausia prekybos įranga, pasirengti psichologiškai, suvokti pardavėjo etiškumo subtilybes reikia laiko. Svečias taip pat buvo supažindintas ir su kitomis darbo rinkai paklausiomis specialybėmis: konditerio (po 12 kl.), virėjo (po 10 kl.) padavėjo ir barmeno (po 10 kl.), duonos ir pyrago gaminių kepėjo (mokiniams su specialiaisiais poreikiais).
Mokyklos svečio susidomėjimo sulaukė ne tik specialybės įgyvendinamos Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje, bet ir galimybės asmenims mokytis nuotoliniu būdu, galimybės mokytis jau turintiems vieną profesiją / kvalifikaciją.
Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenei rūpėjo sužinoti kaip  G. Lipnevičiui pavyksta visur suspėti ir kam jam tiek veiklų reikia. Jis paaiškino, kad jo darbo diena prasideda nuo 8 val. ir baigiasi 22 val., kad daug dėmesio skiria planavimui, kalbėjo apie tai, kad be pastangų, noro siekti tikslo nieko nebūna, kad sėdėdamas prie televizoriaus ekrano nieko nepasieksi. Svečias prisiminė savo vaikystę, minėjo siektinus darbus ir kad šiandien turįs daug idėjų, kurių įgyvendinimui reikia laiko. Viena iš jų – muziejų gatvė Radviliškio mieste.
Buvo aptartos ir bendros idėjos, kurias Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė galėtų įgyvendinti bendrystėje su „Radviliškio krašto bendruomene“, padedant jos  pirmininkui G. Lipnevičiui.
Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dėkojo svečiui už domėjimąsi inovatyvia Prekybos ir verslo skyriaus veikla ir linkėjo idėjų įgyvendinimo, dėkojo už iniciatyvą telkti žmones į bendruomenę vardan vienas kito palaikymo.

Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus informacija

Total
22
Dalinasi
Related Posts