Šiaulių AVMI klientų aptarnavimas Radviliškyje laikinai vyks kitose patalpose

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad Radviliškyje nuo rugsėjo 2 dienos laikinai keičiasi klientų aptarnavimo vieta. Mokesčių mokėtojai bus priimami Gedimino g. 36, Radviliškyje, Radviliškio rajono policijos komisariato patalpose (įėjimas per Migracijos skyrių, 2 aukšte).

Dėl pastato kapitalinio remonto laikinai nutraukiamas klientų aptarnavimas Šiaulių AVMI padalinyje adresu V. Kudirkos g. 3, Radviliškis. Taip pat primenama, kad tik iš anksto telefonu (8 41) 37 18 86 dėl apsilankymo Radviliškyje užsiregistravę klientai priimami gyvoms konsultacijoms.

„Nuo rugsėjo 2-osios naujose patalpose Šiaulių AVMI Radviliškio padalinio klientų aptarnavimo darbuotojai tęs savo įprastinį darbą. Atsižvelgiant į galiojančias COVID-19 prevencijos darbo vietose rekomendacijas – dėvėti kaukes, išlaikyti saugų atstumą – numatytu laiku aptarnaujami tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai, – sakė Šiaulių AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Vitalija Kublickienė. – Visi kiti VMI prie FM ir Šiaulių AVMI specialistai, kol vyks remontas, dirbs Šiauliuose arba nuotolinėse darbo vietose.“

Gyventojams kilus klausimų, pasikonsultuoti galima ir paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu1882. Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale. Aktuali informacija skelbiama ir oficialiame VMI socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcijos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts