Senosiose Radviliškio kapinėse – žolės sulig paminklais

Radviliškio miesto svečiai bei patys radviliškiečiai labai pasipiktinę  Radviliškio miesto seniūnijos darbu, tai yra senosiose miesto kapinėse nepjaunama žole, kuri vietomis jau siekia paminklų viršų.

„Šeštadienį nuvažiavome lankyti artimųjų kapų senosiose Radviliškio miesto kapinėse, per žoles negalėjome prieiti prie kapų. Tokį apsileidimą seniai mačiau. Paskambinau  miesto seniūnui ir pasakiau, kad kapinės man yra šventa vieta ir jos turi būti tinkamai prižiūrimos. Seniūnas padėkojo už pastabas ir pažadėjo, kad  žolė kapinėse bus  nupjauta. Jeigu tiems valdininkams „nekutensi padų“, tai jie nieko ir nedarys“,- apleistomis kapinėmis piktinosi viešnia iš Elektrėnų.

Radviliškiečiai, lankantys artimųjų kapus senosiose miesto kapinėse taip pat turėjo priekaištų seniūnui: „Šiose kapinėse siauri takeliai, o per aukštą žolę sunku nueiti prie kapų. Be to, labai baisu ir erkių į namus parsinešti. Prieš pačias  kapines žolė nupjauta, o jų viduje – tikros džiunglės ir erkių veisyklos“.

Su Radviliškio miesto seniūnu E. Mončausku susisiekti ir paklausti, kada  pagaliau bus nušienauta žolė senosiose Radviliškio miesto kapinėse nepavyko –  seniūnas telefonu buvo nepasiekiamas. Belieka tikėtis, kad  jis atsižvelgs į miesto svečių  pastabas dėl apsileidimo ir visiems šventą vietą kapines sutvarkys.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts