Šeduvos ,,Liūtukai“- konkurso „Gyvulininkystė ir MES“ nugalėtojai!

Su džiaugsmu skelbiame dar vieną naujieną – Šeduvos lopšelio-darželio “Liūtukų” grupės ugdytiniai ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Snieguolė Baltrėnienė šviečiamosios gyvulininkystės programos kūrybinių darbų konkurso „Gyvulininkystė ir Mes“ nugalėtojai!!! SVEIKINAME, DŽIAUGIAMĖS, DIDŽIUOJAMĖS!

Šviečiamąją gyvulininkystės programą vainikavo vaikų ir jaunimo įgytų žinių bei kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir MES“. Šiais metais programoje dalyvavo 40 Lietuvos mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Įvykusio konkurso „Gyvulininkystė ir MES“ uždavinys – kūrybiniais darbais atskleisti tradicinės krašto gyvulininkystės ypatumus, naudą ir svarbą. Dalyvių darbuose turėjo atsispindėti bent viena tradicinės gyvulininkystės šaka: pieninė ir mėsinė galvijininkystė, kiaulininkystė, paukštininkystė, arklininkystė, avininkystė, ožkininkystė, kailinė žvėrininkystė, triušininkystė ir bitininkystė.

Komisija, sudaryta iš Žemės ūkio ministerijos bei VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros specialistai iš kiekvieno modulio atrinko po 3 geriausius konkurso dalyvius ir išrinko 1–3 vietų laimėtojus:

I MODULIS (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų grupės)

1 vietos laimėtoja: Radviliškio r. Šeduvos lopšelis-darželis;

2 vietos laimėtojas: Klaipėdos lopšelis-darželis „Pumpurėlis“;

3 vietos laimėtojas: Skuodo vaikų darželis-lopšelis

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Total
12
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts