Šeduvos gimnazijos direktorius palieka postą

Nuo liepos 1 dienos iš savo posto traukiasi Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas. Pasiteiravus, kodėl iš savo pareigybių nutarė pasitraukti geriausios rajone gimnazijos vadovas, L. Škleinikas atsakė: „Nutariau iš darbo išeiti dėl prastos sveikatos – man dviejų paminklų nepastatys, norisi dar ir anūkus pamatyti. Mano asmenine nuomone, mokyklų direktoriai valstybės lygiu nėra vertinami – mokytojams ir atlyginimus kelia, o direktoriai yra blogis. Be to, man ir penkerių metų kadencija baigiasi 2022 m. sausio 1 d. “,- sakė L. Škleinikas.

Pasak L. Škleiniko, norint vadovauti tokiai didelei gimnazijai kaip Šeduvos, metus laiko reikia stebėti, kaip kas vyksta. Gimnazijoje yra specialiojo ugdymo skyrius, trys  dideli pastatai, dar prijungti ir Pakalniškiai, tad viską aprėpti su dviem pavaduotojomis yra labai sunku.

Kol bus išrinktas naujas gimnazijos vadovas, šiai švietimo įstaigai vadovaus direktoriaus pavaduotoja.

Tik įdomu, kaip rajono valdžiai seksis  ieškoti naujo mokyklos direktoriaus – kandidatus į vadovus stabdo penkerių metų kadencija, kuriai pasibaigus vadovas gali prarasti savo postą.

„Kadangi Šeduvos gimnazija pagal  paskelbtus reitingus geriausia rajone, gal norintieji jai vadovauti rikiuosis į eilę“,- sakė L. Škleinikas.

L. Škleinikas Šeduvos gimnazijai pradėjo vadovauti 2007 metais, kai ankstesnis jos direktorius Kazimieras Augulis  tapo tuometinio mero Antano Čepononio pavaduotoju.

Jonas Petrikas

Total
0
Dalinasi
Related Posts