Šeduvos gimnazijoje kalėdinis labdaros renginys „Uždekim žiburius širdžių“

 Gruodžio 15 d. Šeduvos gimnazijoje įvyko  keturioliktas kalėdinis labdaros renginys „Uždekim žiburius širdžių“, kurio tikslas – suvienyti ir sutelkti bendruomenę gražiems bei kilniems darbams.  Dosnumas – viena geriausių žmogaus savybių. Dovanoti galima ne tik daiktus, bet ir meilę, rūpestį, atjautą, draugystę ir daug kitų labai prasmingų dalykų. Dalindamiesi gerumu su kaupu jo  gauname ir patys.

Šeduvos gimnazijos renginys „Uždekim žiburius širdžių“ pakviečia ir gimnazijos, ir Šeduvos miesto bei apylinkių bendruomenes dalintis gerumu – jausti vienas kito artumą, šilumą, ištarti ar išgirsti malonų ir jautrų žodį, ypač suprasti bei atjausti tuos, kurių kasdienybė dėl įvairiausių priežasčių ne visada džiaugsminga, sėkminga ar viltinga.

Šiemetinis teatralizuotas labdaros koncertas pakvietė visus sugrįžti į namus, kuriuose šilta, jauku ir ramu, nes juose tyliai vaikšto gerumas ir nušviečia visas kertes, visus užkaborius, juose kvepia duona, kepama ant ajerų, juose sekamos pasakos ir peržiūrimos senos giminių fotografijos. Namai, į kuriuos susirenka namiškiai ir gausybė svečių, ypatingi –  jie užlieti Kalėdų šviesos, tirštai auksinės, kvapą gniaužiančios ir verčiančios tikėti, jog tai ir yra tikrasis stebuklas.

Teatralizuotame koncerte pasakojama istorija apie žmones, atėjusius iš seniai į dabar. Jų senamadiški, juokingi apdarai, pasikartojantys gestai, susikaupę veidai, pokalbiai apie kiekvienam svarbius dalykus tarsi pasako, kad tai, kas daroma įprastai, yra visada teisinga ir visada išlieka.  Namų gyventojų kasdienybę praskaidrina muzikantai (orkestro vadovas Kęstutis Meškauskas), dainininkai (vadovės Rita Ivoškienė,  Engrita Diržienė, Sandra Skromanienė, Neringa Švėgždienė, Kęstutis Meškauskas) ir šokėjai (vadovai Joana Vasiliauskienė, Astijus Poška, Sandra Skromanienė).

Literatūros, vaidybos, dainos, šokio,  muzikos bei šviesos dermė sukūrė scenoje  nuostabų reginį. Mokytojų Jolantos Akučkienės ir Engritos Diržienės sukurta scenografija, aktorių apranga (kostiumų dailininkė Stanislava Baubkuvienė) bei vaidyba, dainininkų, šokėjų, muzikantų pasirodymai kūrė šiek tiek eklektišką, kartu netikėtą ir  žaismingą įspūdį. Visų dalyvių ir savo pačios kūrybinius sumanymus įgyvendino renginio režisierė Diana Variakojienė.

Kalėdiniame gimnazijos koncerte dalyvavęs Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys nuoširdžiai dėkojo gimnazijos bendruomenei už surengtą šventę, palinkėjo sėkmės, stiprybės bei ryžto visose veiklose. Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas pasveikino visus, atvykusius į labdaros koncertą, renginio dalyviams įteikė gėrio, grožio ir tyrumo simbolį – angeliukus. Direktorius dėkojo visiems, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo įgyvendinimo – per šventę paaukota 1006 eurai. Palinkėjo, kad ne tik išskirtinėmis progomis, bet ir kasdien, kiekvieną akimirką rūpintumėmės vienas kitu.

Šeduvos gimnazijos informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts