Socialiniai tinklai

Aktualijos

7 dovanų idėjos ypatingoms moterims

Avatar

Paskelbta

data

Vyrai, kurie gali pasigirti savo gyvenime turintys tą vienintelę, ypatingą moterį, artėjant bet kokiai šventei, pradeda jaudintis kur kas anksčiau – juk tenka gerokai paieškoti pačios geriausios dovanų idėjos. Tokiai damai skirta dovana turėtų atskleisti jausmus, Jus siejantį ryšį ir tuo pačiu palikti puikų įspūdį – jei tokia užduotis skamba pernelyg sudėtingai, ar ieškote naujų idėjų, turėtumėte susipažinti su keliais populiariausiais variantais.

  1. Gėlės, gėlės, gėlės… Jos bus reikalingos praktiškai bet kokiai šventei, o jei esate pavyzdingas vyras, dailią gėlių puokštę tikriausiai įteikiate ir be progos. Visgi, kad ir kaip ten bebūtų, ruošdami ypatingą dovaną, turėtumėte nepamiršti pasirūpinti ir šiuo atributu – kad ir ką nuspręstumėte pasirinkti, gėlės Jūsų dovanai pridės šiek tiek romantikos. Išbandykite stabilizuotas, nevystančias rožes – jos simbolizuos neblėstančią Jūsų meilę!
  2. Originalūs kvepalai. Tinkamo aromato parinkimas yra labai asmeniškas ir pakankamai ilgas procesas, tad dėl šios dovanų idėjos teks šiek tiek paplušėti. Tačiau jei pavyks išrinkti moteriai patiksiantį kvapą, dar kartą jai įrodysite, kaip puikiai ją pažįstate. Išpardavimai internetu suteikia galimybę net ir itin prabangius kvepalus įsigyti palankiomis kainomis, todėl įgyvendinti šią idėją galėsite ir be didesnių investicijų.
  3. Papuošalai. Naujų aksesuarų moterims niekuomet nebus per daug – tuo galite net neabejoti! Būtent dėl šios priežasties nauji auskarai, grandinėlės, apyrankės, žiedai ar papuošalų rinkiniai, įpakuoti į dailią dėžutę, tiks bet kokiai progai. Jei bent šiek tiek žinote, kokį stilių dievina Jūsų moteris, labai maloniai galėsite ją nustebinti.
  4. Prabangi kosmetika. Parinkę tokią dovaną, damai parodysite, kad linkite jai paties geriausio – tokios pastangos tikrai turėtų būti įvertintos. Visgi, jei tarp kosmetikos prekių susigaudyti sunku, galite rinktis kūno priežiūros priemones – tarp šių gaminių taip pat atrasite prabangiai atrodančių variantų. Visos šios dovanų idėjos gera kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje.
  5. Šmaikštūs sprendimai. Vertėtų pastebėti, kad toli gražu ne visos damos mėgsta moteriškus dalykėlius – jei Jūsų išrinktoji būtent tokia, į dovanos paieškas teks pažiūrėti originaliai. Pasisekė, jei ji nestokoja humoro jausmo: tuomet puikiai tiks šmaikščios dovanėlės, tokios kaip smagūs marškinėliai, linksmos prijuostės ar kiti panašūs atributai.
  6. Atpalaiduojantis poilsis. Jūsų moteris daug dirba ir niekaip neatranda laiko sau? Tuomet Jūsų pareiga – pasirūpinti jos poilsiu! Galite suorganizuoti romantišką išvyką dviese, o jei pačiam tokias idėjas sugalvoti sunku, galite įsigyti laisvalaikio dovanų kuponą. Tokia dovana atskleis Jūsų rūpestingumą ir tuo pačiu leis maloniai praleisti laiką drauge.
  7. Kompiuterinė technika ar elektronika. Nors tokios dovanų idėjos neatrodo romantiškai, pažiūrėkite į tai kūrybiškai. Jei Jūsų išrinktoji nuolat darosi asmenukes, išrinkite jai būtent tam pritaikytą telefoną, o jeigu jai tenka daug laiko praleisti kelionėse, pagalvokite apie kompaktiškesnio dydžio nešiojamą kompiuterį ar planšetę. Išpardavimai internetu padės net ir didesnius įrenginius įsigyti pigiau, o toks Jūsų parodytas dėmesys tikrai sužavės antrąją pusę.

Dovanų idėjos ypatingoms moterims nebūtinai turi būti romantiškos ar sentimentalios – jei tiksliai žinote, apie ką jos šiuo metu svajoja, privalote išpildyti šias svajones. Tad artėjant svarbiai progai, pradėkite dažniau ir atidžiau klausytis savo išrinktosios – tarp eilučių tikrai išgirsite jos norus!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija prašo pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios 87 metų šiaulietės Adelės Smetanovienės, kuri gegužė 26 d. apie 21.00 val. išėjo iš savo namų ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 160 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, žilų, trumpai kirptų plaukų. Moteris serga senatvine demensija, parkinsono liga.

Gyventojus, turinčius duomenų apie šios moters buvimo vietą, prašytume paskambinti pareigūnams telefonais  (8 655) 28935 arba  (8 700) 614 78.                                            

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Atnaujinti reikalavimai, kaip saugiai organizuoti keleivių vežimą

Avatar

Paskelbta

data

Švelnėjant karantinui ir siekiant suvaldyti koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimą, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino reikalavimus, kaip saugiai organizuoti ir vykdyti keleivių vežimą transporto priemonėse.

Tokį sprendimą pasirašė sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga. 

Nuo šiol nebelieka draudimo keleiviams sėdėti dviem eilėmis už vairuotojo. Taip pat reikalavimo, kad keleiviai autobusuose, traukiniuose sėdėtų po vieną šachmatų principu.  Be to, numatyta, kad vairuotojai turi dėvėti apsaugos priemones arba būti atitverti nuo keleivių.

Nebelieka ir reikalavimo, kad būtina dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant iš transporto priemonės. Nuo šiol keltuose vėl galima pardavinėti maistą, o keleiviai galės sėdėti šalia vairuotojo važiuodami taksi.

SAM primena ir kitus reikalavimus, kaip saugiai organizuoti keleivių vežimą. Visų pirma, transporto priemonėse negalima vežti stovinčių keleivių, išskyrus keltuose ir vietinio (miesto) susisiekimo maršrutuose. Keltuose ir vietinio susisiekimo maršrutuose tarp stovinčių keleivių būtina išlaikyti saugų, ne mažesnį kaip 1 metro atstumą. 

Transporto priemonėje yra privaloma keleiviams gerai matomoje ir naudojimui patogioje vietoje įrengti dezinfekavimo priemones.

Be to, būtina dezinfekuoti autobusą, kelevinį traukinį ar keltą po kiekvieno reguliaraus reiso, vežančio keleivius. Taip pat privaloma autobusą ar keltą išvėdinti ir dezinfekuoti ranktūrius, rankenas ir kitus dažniausiai liečiamus paviršius (turėklus, daiktadėžes, vežimėlių rankenas ir pan.) pradinėje ir galinėje stotelėje. Po paskutinio reiso transporto priemonėje turi būti atlikta dezinfekcija.

Tokie patys reikalavimai taikomi ir keleivių vežimui už atlygį automobiliuose ir taksi – po kiekvieno keleivio transpoto priemonę reikia išvėdinti ir dezinfekuoti rankenas ir kitus dažniausiai liečiamus paviršius.

Be to, turi būti ribojamas aptarnavimas autobusų ir traukinių stotyse, oro uostų ir jūrų uosto keleivių terminaluose. Patekimas į stočių ir terminalų patalpas yra leidžiamas tik keleiviams, stotyse ar terminaluose veikiančių įmonių ir institucijų darbuotojams, transporto priemonių ekipažams ir įguloms.  Keleiviams turi būti sudaroma galimybė pasiekti tik būtinąsias patalpas: sanitarines zonas (tualetus, patalpas, kuriose yra praustuvai ir pan.), bilietų įsigijimo vietas, informacijos teikimo vietas ir laukimo sales.

Sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą rasite čia.

Visus operacijų vadovo sprendimus rasite čia.

Visuomenės informavimo grupės (VIG) informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019