Socialiniai tinklai

Aktualijos

7 dovanų idėjos ypatingoms moterims

Avatar

Paskelbta

data

Vyrai, kurie gali pasigirti savo gyvenime turintys tą vienintelę, ypatingą moterį, artėjant bet kokiai šventei, pradeda jaudintis kur kas anksčiau – juk tenka gerokai paieškoti pačios geriausios dovanų idėjos. Tokiai damai skirta dovana turėtų atskleisti jausmus, Jus siejantį ryšį ir tuo pačiu palikti puikų įspūdį – jei tokia užduotis skamba pernelyg sudėtingai, ar ieškote naujų idėjų, turėtumėte susipažinti su keliais populiariausiais variantais.

  1. Gėlės, gėlės, gėlės… Jos bus reikalingos praktiškai bet kokiai šventei, o jei esate pavyzdingas vyras, dailią gėlių puokštę tikriausiai įteikiate ir be progos. Visgi, kad ir kaip ten bebūtų, ruošdami ypatingą dovaną, turėtumėte nepamiršti pasirūpinti ir šiuo atributu – kad ir ką nuspręstumėte pasirinkti, gėlės Jūsų dovanai pridės šiek tiek romantikos. Išbandykite stabilizuotas, nevystančias rožes – jos simbolizuos neblėstančią Jūsų meilę!
  2. Originalūs kvepalai. Tinkamo aromato parinkimas yra labai asmeniškas ir pakankamai ilgas procesas, tad dėl šios dovanų idėjos teks šiek tiek paplušėti. Tačiau jei pavyks išrinkti moteriai patiksiantį kvapą, dar kartą jai įrodysite, kaip puikiai ją pažįstate. Išpardavimai internetu suteikia galimybę net ir itin prabangius kvepalus įsigyti palankiomis kainomis, todėl įgyvendinti šią idėją galėsite ir be didesnių investicijų.
  3. Papuošalai. Naujų aksesuarų moterims niekuomet nebus per daug – tuo galite net neabejoti! Būtent dėl šios priežasties nauji auskarai, grandinėlės, apyrankės, žiedai ar papuošalų rinkiniai, įpakuoti į dailią dėžutę, tiks bet kokiai progai. Jei bent šiek tiek žinote, kokį stilių dievina Jūsų moteris, labai maloniai galėsite ją nustebinti.
  4. Prabangi kosmetika. Parinkę tokią dovaną, damai parodysite, kad linkite jai paties geriausio – tokios pastangos tikrai turėtų būti įvertintos. Visgi, jei tarp kosmetikos prekių susigaudyti sunku, galite rinktis kūno priežiūros priemones – tarp šių gaminių taip pat atrasite prabangiai atrodančių variantų. Visos šios dovanų idėjos gera kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje.
  5. Šmaikštūs sprendimai. Vertėtų pastebėti, kad toli gražu ne visos damos mėgsta moteriškus dalykėlius – jei Jūsų išrinktoji būtent tokia, į dovanos paieškas teks pažiūrėti originaliai. Pasisekė, jei ji nestokoja humoro jausmo: tuomet puikiai tiks šmaikščios dovanėlės, tokios kaip smagūs marškinėliai, linksmos prijuostės ar kiti panašūs atributai.
  6. Atpalaiduojantis poilsis. Jūsų moteris daug dirba ir niekaip neatranda laiko sau? Tuomet Jūsų pareiga – pasirūpinti jos poilsiu! Galite suorganizuoti romantišką išvyką dviese, o jei pačiam tokias idėjas sugalvoti sunku, galite įsigyti laisvalaikio dovanų kuponą. Tokia dovana atskleis Jūsų rūpestingumą ir tuo pačiu leis maloniai praleisti laiką drauge.
  7. Kompiuterinė technika ar elektronika. Nors tokios dovanų idėjos neatrodo romantiškai, pažiūrėkite į tai kūrybiškai. Jei Jūsų išrinktoji nuolat darosi asmenukes, išrinkite jai būtent tam pritaikytą telefoną, o jeigu jai tenka daug laiko praleisti kelionėse, pagalvokite apie kompaktiškesnio dydžio nešiojamą kompiuterį ar planšetę. Išpardavimai internetu padės net ir didesnius įrenginius įsigyti pigiau, o toks Jūsų parodytas dėmesys tikrai sužavės antrąją pusę.

Dovanų idėjos ypatingoms moterims nebūtinai turi būti romantiškos ar sentimentalios – jei tiksliai žinote, apie ką jos šiuo metu svajoja, privalote išpildyti šias svajones. Tad artėjant svarbiai progai, pradėkite dažniau ir atidžiau klausytis savo išrinktosios – tarp eilučių tikrai išgirsite jos norus!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Aktualijos

Koncertas „Dainuoju Tau gyvenimą“

Avatar

Paskelbta

data

Ansamblis „Lietuva“ pirmą kartą pristato jungtinį projektą su bardais Sauliumi Bareikiu, Olegu Ditkovskiu ir Gediminu Storpirščiu – koncertą „Dainuoju Tau gyvenimą“. Ansamblio choras ir orkestras kartu su ilgamečiais dainuojamosios poezijos atlikėjais pristatys gražiausias bardų dainas dar negirdėtame amplua. Poetų dainos, pritaikytos tautinių instrumentų aranžuotėms ir chorui, žada jaukius ir šiltų emocijų kupinus vakarus.

„Nors vyrauja skirtingos sampratos, svarbiausia girdėti vienas kitą ir suprasti, panašiai jausti, nešti emociją ir tarpusavyje užmegzti tikrą ryšį – juk abu stiliai šneka iš širdies. Pasaulyje jau seniai tas vyksta“, – emocinio ryšio svarbą premjeroje pabrėžia vienas iš „Aktorių trio“ narių Olegas Ditkovskis.

 „Kai susijungia virpantys kanklių ir gitarų garsai, atrodo, visas gyvenimas it viena styga tampa jautriai užgaunamas. Turime dvi savitas kultūras – keliu sau uždavinį sujungti bardišką ramybę su ansamblietiška judraus choro nuotaika. Bardų vakaruose klausytojai linkę užsimerkti, įsiklausyti į žodžius, o čia dar turėsime ir vaizdą, ypatingas aranžuotes. Koncerto dainose liesis gyvenimo istorijos, tad kiekvienas ras sau tai, kas jam reikšmingiausia“, – premjerą apibūdina programos režisierius Donatas Bakėjus, dar žinomas kaip šokėjas, choreografas, Anželikos Cholinos trupės narys.

 „Aš mylėjau tave tau nežinant“, „Žalia, žalia“, „Chrizantemos“ – tai tik dalis kūrinių, kuriuos dauguma iš mūsų dainuojame atmintinai. Šioje muzikinėje premjeroje atpažįstamos dainos atsiskleis kitomis spalvomis: aranžuotėse dominuos tokie instrumentai kaip kanklės, skudučiai ar lumzdeliai, įsipins sutartinių atgarsiai ir tautiniai motyvai, nuolat pereinantys į šiuolaikinį skambesį.

Retas susimąsto, kad liaudies muzika tampriai susijusi su dainuojamąja poezija, t.y. bardiška kultūra. Tai susiję su reikšmingais Lietuvos istorijos periodais, kuriuos valstybinis ansamblis siekia perteikti profesionalioje scenoje. Bardų stilių galima sieti su XX a. pradžioje kilusiu kanklininkų sąjūdžiu, po kurio 7-tame dešimtmetyje, kaip svarbus alternatyvios kultūros reiškinys, ir išsivystė bardų judėjimas. Alternatyvioji jaunimo banga gyvavo pagrindinėse miesto gatvėse, kur draugai rinkdavosi pabendrauti, kartu pagroti gitara ir padainuoti apie gyvenimą. Augantis pasipriešinimas tarybinei ideologijai, drąsėjantis kritinis mąstymas ir laisvėjantis kūrybiškumas – visa tai atsispindėjo gatvės muzikos kultūroje. Paraleliai bardų gyvavimui atsirado dar vienas folkloro sąjūdis, nepriėmęs sovietinės sistemos vertybių.

„Tokie pokyčiai, vykstantys muzikos kultūroje, ir tokie istoriniai įvykiai, kaip Prahos pavasaris ar Romo Kalantos susideginimas, prisidėjo prie socialinio pasipriešinimo oficialiai sovietmečio kultūrai. Jaunimas reaguodavo jautriai, neturėdamas galimybių sekti pasaulio įvykius. Barduose svarbi istorija: kaip tu ją jauti, tokią išraišką ir renkiesi“, – pasakoja Gediminas Storpirštis – vienas didžiausių dainuojamosios poezijos puoselėtojų, Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas. G. Storpirštis įsitikinęs, kad kanklių ir gitarų sąskambis suteiks ypatingos emocijos, išreiškiamos premjeroje „Dainuoju Tau gyvenimą“.

Koncertinėje programoje bardų dainas aranžuoja net trys Lietuvos kompozitoriai: Andrius Kulikauskas, Aras Žvirblys ir Sigitas Mickis. A. Kulikauskas dar žinomas kaip dainų atlikėjas, kartu su ilgamečiu bendražygiu maestro Vytautu Kernagiu įkūręs „Dainos teatrą“, ilgai dirbęs su „Keistuolių teatro“ aktoriais. Kompozitorius, lektorius S. Mickis taip pat aranžuoja kūrinius „Keistuolių teatrui“. Dar vienas įžymus kompozitorius Aras Žvirblys muziką kūrė ansamblio „Lietuva“ muzikiniam spektakliui – misterijai „Dievai ir žmonės“, po sėkmingo debiuto sugrįžtančiai į ansamblio rudens sezoną.

Premjera numatoma nuo spalio 9 d. Ignalinoje, Pakruojyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Tauragėje, Vilniuje, Radviliškyje. 2020 m. programa bus tęsiama ir kituose Lietuvos miestuose.

Naujienas sekite valstybinio ansamblio „Lietuva“ socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose, taip pat oficialioje svetainėje www.ansamblis-lietuva.lt

KŪRYBINĖ GRUPĖ:

Režisierius – Donatas Bakėjus

Aranžuotojai: Andrius Kulikauskas, Aras Žvirblys, Sigitas Mickis

Bardai: Saulius Bareikis, Olegas Ditkovskis, Gediminas Storpirštis

Valstybinio ansamblio LIETUVA choras ir orkestras

Solistai: Dovilė Kazonaitė, Ieva Filipkauskaitė, Ilona Pliavgo

VADOVAI:

Ansamblio vadovė – Edita Katauskienė

Meno vadovas – Giedrius Svilainis

Dirigentas – dr. Egidijus Kaveckas

Vyr. chormeisteris – Algimantas Kriūnas

KVIEČIAME Į KONCERTUS:

Spalio 9 d. (III) 18:00 val. – Ignalinos kultūros centre | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Spalio 11 d. (V) 18:00 val. – Pakruojo kultūros centre | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Spalio 16 d. (III) 18:00 val. – Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Spalio 18 d. (V) 18:00 val. – Marijampolės kultūros centre | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Spalio 23 d. (III) 18:00 val. – Tauragės kultūros centre | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Spalio 26 d. (VI) 18:00 val. – Vilniuje, Šokio teatre | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Spalio 30 d. (III) 18:00 val. – Radviliškio kultūros centre | „Dainuoju Tau gyvenimą“

Bilietus platina: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/koncertas-dainuoju-tau-gyvenima-66359/

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019