Socialiniai tinklai

Aktualijos

7 dovanų idėjos ypatingoms moterims

Avatar

Paskelbta

data

Vyrai, kurie gali pasigirti savo gyvenime turintys tą vienintelę, ypatingą moterį, artėjant bet kokiai šventei, pradeda jaudintis kur kas anksčiau – juk tenka gerokai paieškoti pačios geriausios dovanų idėjos. Tokiai damai skirta dovana turėtų atskleisti jausmus, Jus siejantį ryšį ir tuo pačiu palikti puikų įspūdį – jei tokia užduotis skamba pernelyg sudėtingai, ar ieškote naujų idėjų, turėtumėte susipažinti su keliais populiariausiais variantais.

  1. Gėlės, gėlės, gėlės… Jos bus reikalingos praktiškai bet kokiai šventei, o jei esate pavyzdingas vyras, dailią gėlių puokštę tikriausiai įteikiate ir be progos. Visgi, kad ir kaip ten bebūtų, ruošdami ypatingą dovaną, turėtumėte nepamiršti pasirūpinti ir šiuo atributu – kad ir ką nuspręstumėte pasirinkti, gėlės Jūsų dovanai pridės šiek tiek romantikos. Išbandykite stabilizuotas, nevystančias rožes – jos simbolizuos neblėstančią Jūsų meilę!
  2. Originalūs kvepalai. Tinkamo aromato parinkimas yra labai asmeniškas ir pakankamai ilgas procesas, tad dėl šios dovanų idėjos teks šiek tiek paplušėti. Tačiau jei pavyks išrinkti moteriai patiksiantį kvapą, dar kartą jai įrodysite, kaip puikiai ją pažįstate. Išpardavimai internetu suteikia galimybę net ir itin prabangius kvepalus įsigyti palankiomis kainomis, todėl įgyvendinti šią idėją galėsite ir be didesnių investicijų.
  3. Papuošalai. Naujų aksesuarų moterims niekuomet nebus per daug – tuo galite net neabejoti! Būtent dėl šios priežasties nauji auskarai, grandinėlės, apyrankės, žiedai ar papuošalų rinkiniai, įpakuoti į dailią dėžutę, tiks bet kokiai progai. Jei bent šiek tiek žinote, kokį stilių dievina Jūsų moteris, labai maloniai galėsite ją nustebinti.
  4. Prabangi kosmetika. Parinkę tokią dovaną, damai parodysite, kad linkite jai paties geriausio – tokios pastangos tikrai turėtų būti įvertintos. Visgi, jei tarp kosmetikos prekių susigaudyti sunku, galite rinktis kūno priežiūros priemones – tarp šių gaminių taip pat atrasite prabangiai atrodančių variantų. Visos šios dovanų idėjos gera kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje.
  5. Šmaikštūs sprendimai. Vertėtų pastebėti, kad toli gražu ne visos damos mėgsta moteriškus dalykėlius – jei Jūsų išrinktoji būtent tokia, į dovanos paieškas teks pažiūrėti originaliai. Pasisekė, jei ji nestokoja humoro jausmo: tuomet puikiai tiks šmaikščios dovanėlės, tokios kaip smagūs marškinėliai, linksmos prijuostės ar kiti panašūs atributai.
  6. Atpalaiduojantis poilsis. Jūsų moteris daug dirba ir niekaip neatranda laiko sau? Tuomet Jūsų pareiga – pasirūpinti jos poilsiu! Galite suorganizuoti romantišką išvyką dviese, o jei pačiam tokias idėjas sugalvoti sunku, galite įsigyti laisvalaikio dovanų kuponą. Tokia dovana atskleis Jūsų rūpestingumą ir tuo pačiu leis maloniai praleisti laiką drauge.
  7. Kompiuterinė technika ar elektronika. Nors tokios dovanų idėjos neatrodo romantiškai, pažiūrėkite į tai kūrybiškai. Jei Jūsų išrinktoji nuolat darosi asmenukes, išrinkite jai būtent tam pritaikytą telefoną, o jeigu jai tenka daug laiko praleisti kelionėse, pagalvokite apie kompaktiškesnio dydžio nešiojamą kompiuterį ar planšetę. Išpardavimai internetu padės net ir didesnius įrenginius įsigyti pigiau, o toks Jūsų parodytas dėmesys tikrai sužavės antrąją pusę.

Dovanų idėjos ypatingoms moterims nebūtinai turi būti romantiškos ar sentimentalios – jei tiksliai žinote, apie ką jos šiuo metu svajoja, privalote išpildyti šias svajones. Tad artėjant svarbiai progai, pradėkite dažniau ir atidžiau klausytis savo išrinktosios – tarp eilučių tikrai išgirsite jos norus!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kaip policija sužino, kada pradeda dygti grybai?

Avatar

Paskelbta

data

Labai paprastai – iš pranešimų  apie pasiklydusius grybautojus. Šiandien jau galime konstatuoti, kad grybų sezonas prasidėjo, mat liepos 17-osios vakare Šiaulių apskrities policija sulaukė pirmojo šią vasarą pranešimo apie pasiklydusius  grybautojus. Visą naktį trukusi dviejų garbaus amžiaus senjorų paieška baigėsi sėkmingai – išgelbėti ir grybautojai, ir pora kibirų jų surinktų grybų.

73 ir 79 metų šiauliečiai grybauti automobiliu „Audi 80“ išvažiavo liepos 17-ąją, apie pietus. O apie 21 val. Šiaulių apskrities policijos budėtojai sulaukė vieno jų sūnaus telefono skambučio, kad grybaudamas pasiklydo jo tėvas.  Kai policijos pareigūnai mobiliuoju telefonu susisiekė su pranešėjo tėvu ir kartu buvuviu jo draugu, vyrai nurodyti tikslios savo buvimo vietos  negalėjo. Sakė, kad važiavo link Kuršėnų ir gali būti, kad jie esą Šiaulių rajone esančio Raudėnų kaimo miške.

Tačiau pasiklydėlių  telefonų paskutinioji aktyvizacijos vieta bylojo, kad senoliai turėtų būti Telšių rajone, prie Tryškių esančiuose miškuose. Tad ieškoti  jų išvažiavo jungtinės pajėgos – Šiaulių ir Telšių AVPK pareigūnai. Tryškių seniūnijoje, Leilėnų kaime, jie rado pasiklydėlių paliktą automobilį. Važinėdami ir vaikščiodami  miško keliukais bei takeliais, pareigūnai signalizavo garso ir šviesos signalais. Telefonu senjorai sakė, kad garso signalus  girdi, tačiau miške sunku orientuotis, kurioje pusėje jie girdėti, todėl senoliai bevelijo likti vietoje ir nebeklaidžioti, nes buvo jau labai pavargę. Apie 3 val. nakties į pagalbą  pareigūnams buvo išsiųstas kinologas su dvejų metų belgų aviganiu Kingu.  Tačiau ir jis pareigūnų pas dingusiuosius nenuvedė. Kaip vėliau paaiškėjo, iki tikslo buvo likę apie pora kilometrų, kai pareigūnai sulaukė telefoninio skambučio, jog pasiklydėliai rasti. Šią žinią apie 8 val. ryto pranešė Valstybinės miškų urėdijos Kuršėnų regioninio padalinio vyr. specialistas Simonas Vaitekūnas. Jis atsiliepė į vieno iš pasiklydusių senjorų  sūnaus  prašymą ir kartu su   Tryškių girininku Arvydu Simonaičiu nuvažiavo į mišką. Kadangi pastarasis savo prižiūrimą teritoriją žino kaip savo penkis pirštus, tad pagal pasiklydėlių matomus ir nupasakojamus vaizdus, ypač  detalę, kad jie yra šalia sulūžusio medžiotojų bokštelio,  jam nesunku buvo atsekti senolių  buvimo vietą. Po tamsios ir šaltos miške praleistos nakties senjorams medikų pagalbos neprireikė ir jie su grybų laimikiu po didžiulio pačių ir jų artimųjų patirto streso sėkmingai   parkeliavo į namus.

Tai – sėkmės istorija. Jų yra ne viena. Tačiau policijos pareigūnai  skaičiuoja ir ne vieną tragišką atvejį, kai išėję grybauti ar uogauti senoliai į namus negrįžo ir net nerasti jų palaikai. Dėl silpnos sveikatos, netikėtai miške patirtos traumos, orientacijos praradimo ar išsikrovusio mobiliojo telefonas kai kurie jų namo nebegrįžo. Tad pabandykite įtikinti savo tėvus, savo senelius, kad jų gyvybė yra daug brangesnė už litrą uogų ar grybų, todėl rizikuoti jiems  žygiais į mišką nevertėtų. O jei norite juos pradžiuginti, palaikykite  kompaniją ir kartu keliaukite rinkti miško gėrybių. Bus ramiau ir jums, ir jūsų smalsuoliams senjorams.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019