Šeduvoje Progimnazijos gatvė bus asfaltuojama

Šeduvių skausmas –  Progimnazijos gatvė, kurios išasfaltuota pradžia ir pabaiga, tačiau viduryje paliktas  neasfaltuotas, akmenimis grįstas grindinys.

Šeduviai prašo pagalbos

Šeduvos  miesto gyventojai, gyvenantys Progimnazijos gatvėje, neapsikentę laužomų mašinų važinėjant  akmeniniu grindiniu, parašė raštą  Radviliškio rajono savivaldybės administracijai, o nesulaukę atsakymo, pagalbos paprašė Tarybos nario Gedimino Lipnevičiaus, kuris nedelsiant kreipėsi į  atsakingus darbuotojus. Gyventojai savo prašyme rašė, cituojame: „Prašytume baigti išasfaltuoti Progimnazijos gatvę Šeduvos mieste. Prieš daugelį metų buvo išasfaltuota šios gatvės pradžia ir pabaiga. Vidurys liko neišasfaltuotas. Ėjimas ir važiavimas grindiniu kelia nepatogumų. Šia gatve naudojasi daug žmonių“. Po šiuo raštu pasirašė dauguma Progimnazijos gatvės gyventojų.

Anksčiau ši atkarpa buvo paveldo zonoje

Kadangi už seniūnijų gatvių bei kelių tvarkymą atsakingi seniūnai, pasiteiravome Šeduvos  seniūnės Editos Mančiauskės, kada šeduviai gali tikėtis asfalto Progimnazijos gatvėje.

„Prieš  savaitę kalbėjomės su gyventojais dėl  Progimnazijos gatvės asfaltavimo. Anksčiau akmenimis grįsta gatvės atkarpa buvo įtraukta į paveldo zoną ir niekas nebuvo daroma – juk čia Šeduvos istorijos dalis, ne kiekvienas miestas turi akmeninį grindinį. Kadangi šiuo metu Progimnazijos gatvėje paveldo zona panaikinta, ją  sutvarkysime“,- sakė seniūnė.

Apie gatvės asfaltavimą pasiteiravome ir savivaldybės  Statybos  skyriaus vedėjo G. Vičo, kuris taip pat patvirtino, kad šis klausimas bus svarstomas artimiausiu metu.

O šeduviams  belieka tikėtis, kad darbai bus pradėti, gyventojų  prašymas bus išgirstas ir neatguls valdininkų stalčiuose.

Jonas Petrikas

Total
19
Dalinasi
Related Posts