Socialiniai tinklai

Kriminalai

Šeduvoje – muštynės prie alaus baro

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio r. sav., Šeduva, Maniežo g., 2019-12-14 apie 11:19 val. namo kieme, prie alaus baro neblaivus (2,32 prom.) vyriškis, gim. 1994 m., viešoje vietoje, stebint pašaliniams asmenims, demonstruodamas nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, suduodamas rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas sumušė neblaivų vyriškį, gim. 1971 m. Neblaivus (3,20 prom.) nukentėjusysis dėl galvos traumos, klausos sutrikimo iš VšĮ Respublikinė Šiaulių ligoninė pasišalino nebaigus apžiūros. Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Baisogaloje pažįstamas vyras automobilyje prakirto moteriai lūpą

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 10 dieną 09:30 valandą Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje, Kapų gatvėje automobilyje iš matymo pažįstamas vyriškis sudavė 59 metų moteriai į veidą. Nukentėjusioji dėl lūpos žaizdos, po medikų apžiūros Radviliškio ligoninėje, gydosi ambulatoriškai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškyje moteris pamiršo pasiimti iš bankomato išgrynintus pinigus

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 9 dieną 09.10 valandą Radviliškyje, Gedimino gatvėje 32 metų moteris „Swedbank“ bankomate išgrynino 240 eurų ir, jų nepasiėmusi, nuėjo. Iš karto po to nenustatytas asmuo minėtus pinigus pagrobė. Turtinė žala 240 eurų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi