Savivaldybės socialinio būsto laukiantieji ar jame gyvenantieji raginami pateikti turto deklaracijas

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo (toliau – Įstatymas) 16 straipsnio 4 punkte numatyta, kad asmenys ir šeimos iš Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašo išbraukiami, kai asmuo ar šeima pasibaigus kalendoriniams metams iki metų gegužės 1 dienos nepateikė turto (įskaitant pajamas) deklaracijos Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka.

Įstatymo 20 straipsnis numato, kad socialinio būsto nuomos sutartis nuraukiama, kai: asmuo ar šeima pasibaigus kalendoriniams metams iki kitų metų gegužės 1 dienos nepateikė turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka.

Atsižvelgdami į aukščiau išdėstytų teisės aktų nuostatas, prašome asmenis ar šeimas, įrašytas į eilę Savivaldybės socialiniam būstui išsinuomoti, bei nuomojančius Savivaldybės socialinį būstą, už 2020 metus sudeklaruoti turtą (įskaitant pajamas). Deklaracijos popierinio varianto Savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriui pateikti nereikia, būtina tik informuoti telefonu (8 422) 69 010 ar elektroniniu paštu apie pateiktą deklaraciją el. p. nijole.zilvytiene@radviliskis.lt. Laiške nurodykite vardą, pavardę ir asmens kodą bei kontaktinį telefoną.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts