Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Savivaldybė  “skėlė”  juoką

Avatar

Paskelbta

data

Praėjusią savaitę netilo  “Radviliškio krašto” redakcijos telefonas. Ragelyje girdėjosi vis tie patys mūsų skaitytojų  žodžiai: “Ar matėte, kas Radviliškio rajono savivaldybės tinklalapyje patalpinta?”

Skubiai patikrinome, kokia  informacija sukėlė tokį ažioatažą. Atsivertę savivaldybės tinklapio puslapį negalėjome patikėti savo akimis – radviliškiečiai kviečiami dalyvauti sociologiniame tyrime “Radviliškio rajono savivaldybės antikorupcinė aplinka”.

Sunku patikėti, kad viena iš pačių korumpuočiausių Lietuvoje savivaldybių suskeltų tokį “šposą”. Juk, pagalvojus, kam tokiems tyrimams mėtyti lėšas ir gaišti laiką – ir taip aišku, kad Radviliškio rajone korupcija klestėte klesti – lyg piktžolė gerai mėšlu patręštoje žemėje.

Galime paskaičiuoti net korupcijos daigus: meras A.Čepononis jau ketverius metus kartu su bendražygiais konservatoriais mina teismų slenkstį. Įdomu, kokia radviliškiečių nuomonė apie pastaruoju metu itin dažnus mero pasisėdėjimus teisiamųjų suole? Beje, klausimyne buvo pateiktas klausimas “Kaip manote, kuriuose Radviliškio savivaldybės administracijos padaliniuose pasitaiko korupcijos?” Tačiau nebuvo klausimo, kaip radviliškiečiai vertintų patį merą – ar kaip korumpuotą valdininką, ar kaip skaidrumo įsikūnijimą.

Nebuvo ir klausimo, kaip radviliškiečiai vertintų administracijos direktorės konservatorės Jolantos Margaitienės vadovavimą korupcijos skandaluose skendinčiai savivaldybei. Prisiminkime rajoną valdančių konservatorių “mažas” nuodėmes:  perkami prabangūs automobiliai, kurių pirkimą Viešųjų pirkimų tarnyba rekomendavo nutraukti kaip neskaidrų; centrinė miesto aikštė renovuojama už “menkus” tris milijonus eurų. Beje, valdantieji konservatoriai ir miesto baseino statybą norėjo paversti puikiu “lėšų įsisavinimo” objektu, tačiau viešumo, pilietiškų gyventojų, principingų tarybos narių dėka šis projektas jiems nepavyko.

Galima vardinti ir vardinti tuos valdančiųjų konservatorių sodinamus korupcijos daigus,tačiau tam neužtektų ir kelių laikraščio puslapių.

Apie šią savivaldybės vykdytą absurdišką apklausą savo taiklią nuomonę išreiškė radviliškietis Vytautas: “Esu turėjęs keletą kaimynų, kurie tempdavo viską, kas, jų manymu, ne vietoje padėta… Tačiau, nepaisant tų blogų įpročių, jie pasižymėjo ir kuklumu… Neidavo klausti apvogtųjų, ką pastarieji apie juos mano“.
Atrodo, nuo „kuklumo“nemirs  rajono valdantieji konservatoriai ir socialdemokratai. Ir arkliui aišku, kad administracija vykdo politines daugumos nurodymus, tad kokia prasmė klausinėti apie korupciją administracijoje, kol nepasikeis politinė dauguma. Kas jau kas, bet politikai ir administracijos vadovai geriausiai žino, iš kur dygsta korupcijos kojos. Todėl tokios apklausos tik kelia šypseną.

Bus daugiau.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019