Socialiniai tinklai

Aktualijos

Savaitraštis išsprendė šeduvės problemas

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštyje „Radviliškio kraštas“ Nr. 42, straipsnyje „Pagalbos šauksmas iš Šeduvos“ buvo rašyta, kad socialiai remtina dviejų vaikų mama, gyvenanti Šeduvoje, Vytauto gatvėje esančiame name, aplinkosaugininkų buvo nubausta du kartus, kad neprisijungė prie miesto nuotekų tinklų ir nepaprašė atidėti prisijungimo termino.

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ informavo Šeduvos seniūniją bei UAB „Radviliškio vandenys“ vadovus apie šią problemą, kad šeduvei reikalinga skubi pagalba – prisijungti prie miesto nuotekų tinklų.
Iš Šeduvos seniūnijos atėjo atsakymas, kad  visi dokumentai dėl prisijungimo prie nuotekų tinklų sutvarkyti, o UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius E.Barčkus pažadėjo, kad nuotekų problema bus išspręsta, kai tik teritoriją apžiūrės archeologai – mat ji patenka į paveldo zoną.
Prabėgus vos keturioms dienoms, namas, esantis Vytauto gatvėje, buvo prijungtas prie miesto nuotekų tinklų. „Dar reikia, kad  būtų  įrengtas vandens skaitiklis, pirksime vamzdžius ir namo viduje įsirengsime tualetą“,- neslėpdama džiaugsmo ir dėkingumo būsimus darbus vardino sodybos šeimininkė.
Dėkojame  UAB „Radviliškio vanduo“ direktoriui E.Barčkui ir visam kolektyvui už skubiai išspręsta problemą – už įvestą vandenį ir nuotekų tinklus. Įsirengus san. mazgą  ir panaikinus nesandarų lauko tualetą, baigsis aplinkosaugininkų vizitai į šią sodybą ir baudų skyrimas.
Šeduvė, prisiminusi Aplinkos apsaugos agentūros skirtą baudą, neslėpė pasipiktinimo, kad niekas  jai nepaaiškino ir nepadėjo. „Jeigu būčiau žinojusi, kad reikia pratęsti prisijungimo prie miesto nuotekų tinklo terminą, taip ir būčiau padariusi, bet aš to nežinojau“,- sakė socialiai remtina šeduvė. Visi žinome, kad  įstatymų nežinojimas nuo bausmės neatleidžia, tačiau stebina seniūnijos darbuotojų abejingumas – socialiniai darbuotojai, žinantys šią problemą, galėjo padėti tariantis  su aplinkosaugininkais ir baudų galbūt buvo galima išvengti.
„Džiugu, kad nors prieš rinkimus, įsikišus spaudai, valdininkai pradeda dirbti žmonėms. Kadangi artėja rinkimai, gyventojai, turintys problemų, kreipkitės į savaitraštį telefonu, o redakcija neatsisakys padėti nei prieš rinkimus, nei po jų“,- sakė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ leidėjas G.Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Aktualijos

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje registruotos laisvos darbo vietos

Avatar

Paskelbta

data

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento
Radviliškio skyriuje ŠIŲ METŲ RUGPJŪČIO 14  DIENĄ buvo registruotos šios laisvos darbo vietos: anglų kalbos mokytojo, augalininkystės dalykų mokytojo, automobilinio krautuvo vairuotojo, automechaniko,  automobilinio krano kranininko, filialo vadovo, barmeno, betonuotojo, biologijos mokytojo, degalinės operatoriaus,  direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams-ūkvedžio, elektriko, elektrotechnikos dalykų mokytojo, ikimokyklinės grupės auklėtojo, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo, išilginio pjovimo staklių operatoriaus, izoliuotojo-skardininko, , kiemsargio, klientų paieškos vadybininko, krautuvo vairuotojo,  maisto pusgaminių ruošėjo, malkų pjaustymo operatoriaus, matininko-geodezininko, medienos apdirbimo staklininko, medienos matuotojo, medkirčio, metalo apdirbimo operatoriaus, mini krautuvo operatoriaus, miško darbininko, miškovežio vairuotojo, mokytojo padėjėjo, mokytojo padėjėjo-kineziterapeuto,  padalinio vadovo-virėjo,  pagalbinio darbininko, pagalbinio fermos darbininko, pakavimo mašinos operatoriaus padėjėjo, pakuotojo, pardavėjo, pardavėjo-sandėlininko, pardavėjo-kasininko, parduotuvės vadovo, parduotuvės vedėjo-vadybininko, pastolių statytojo, plataus profilio
statybininko, plytų mūrininko, pradinio ugdymo mokytojo,  prekių
surinkėjo,  projektų vadovo,  psichologo,  šaltkalvio – surinkėjo, šaltkalvio-suvirintojo, šaltkalvio-remontininko, sandėlio darbininko-kroviko, socialinio pedagogo, šoninių lentų rūšiavimo linijos operatoriaus, specialiojo pedagogo, sporto trenerio, staliaus-staklininko,  substratų paruošimo operatoriaus, sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, suvirintojo, suvirintojo-šaltkalvio, tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojo, teisininko, teleskopinio krautuvo operatoriaus,  tikybos-etikos
mokytojo, tinkuotojo, transporto vadybininko, traukinio mašinisto, vadybininko, valytojo, virėjo-pardavėjo, vyriausiojo energetiko ir žaliavos pirkimo vadybininko.

Laisvas darbo vietas galite pažiūrėti internete adresu www.uzt.lt. Taip pat informacija teikiama Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje adresu A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. 8 422 61 509, el. paštu info.radviliskis@uzt.lt.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019