Savaitraštis išsprendė šeduvės problemas

Savaitraštyje „Radviliškio kraštas“ Nr. 42, straipsnyje „Pagalbos šauksmas iš Šeduvos“ buvo rašyta, kad socialiai remtina dviejų vaikų mama, gyvenanti Šeduvoje, Vytauto gatvėje esančiame name, aplinkosaugininkų buvo nubausta du kartus, kad neprisijungė prie miesto nuotekų tinklų ir nepaprašė atidėti prisijungimo termino.

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ informavo Šeduvos seniūniją bei UAB „Radviliškio vandenys“ vadovus apie šią problemą, kad šeduvei reikalinga skubi pagalba – prisijungti prie miesto nuotekų tinklų.
Iš Šeduvos seniūnijos atėjo atsakymas, kad  visi dokumentai dėl prisijungimo prie nuotekų tinklų sutvarkyti, o UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius E.Barčkus pažadėjo, kad nuotekų problema bus išspręsta, kai tik teritoriją apžiūrės archeologai – mat ji patenka į paveldo zoną.
Prabėgus vos keturioms dienoms, namas, esantis Vytauto gatvėje, buvo prijungtas prie miesto nuotekų tinklų. „Dar reikia, kad  būtų  įrengtas vandens skaitiklis, pirksime vamzdžius ir namo viduje įsirengsime tualetą“,- neslėpdama džiaugsmo ir dėkingumo būsimus darbus vardino sodybos šeimininkė.
Dėkojame  UAB „Radviliškio vanduo“ direktoriui E.Barčkui ir visam kolektyvui už skubiai išspręsta problemą – už įvestą vandenį ir nuotekų tinklus. Įsirengus san. mazgą  ir panaikinus nesandarų lauko tualetą, baigsis aplinkosaugininkų vizitai į šią sodybą ir baudų skyrimas.
Šeduvė, prisiminusi Aplinkos apsaugos agentūros skirtą baudą, neslėpė pasipiktinimo, kad niekas  jai nepaaiškino ir nepadėjo. „Jeigu būčiau žinojusi, kad reikia pratęsti prisijungimo prie miesto nuotekų tinklo terminą, taip ir būčiau padariusi, bet aš to nežinojau“,- sakė socialiai remtina šeduvė. Visi žinome, kad  įstatymų nežinojimas nuo bausmės neatleidžia, tačiau stebina seniūnijos darbuotojų abejingumas – socialiniai darbuotojai, žinantys šią problemą, galėjo padėti tariantis  su aplinkosaugininkais ir baudų galbūt buvo galima išvengti.
„Džiugu, kad nors prieš rinkimus, įsikišus spaudai, valdininkai pradeda dirbti žmonėms. Kadangi artėja rinkimai, gyventojai, turintys problemų, kreipkitės į savaitraštį telefonu, o redakcija neatsisakys padėti nei prieš rinkimus, nei po jų“,- sakė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ leidėjas G.Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija


Total
0
Dalinasi
Related Posts