Socialiniai tinklai

Aktualijos

Savaitraštis išsprendė šeduvės problemas

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštyje „Radviliškio kraštas“ Nr. 42, straipsnyje „Pagalbos šauksmas iš Šeduvos“ buvo rašyta, kad socialiai remtina dviejų vaikų mama, gyvenanti Šeduvoje, Vytauto gatvėje esančiame name, aplinkosaugininkų buvo nubausta du kartus, kad neprisijungė prie miesto nuotekų tinklų ir nepaprašė atidėti prisijungimo termino.

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ informavo Šeduvos seniūniją bei UAB „Radviliškio vandenys“ vadovus apie šią problemą, kad šeduvei reikalinga skubi pagalba – prisijungti prie miesto nuotekų tinklų.
Iš Šeduvos seniūnijos atėjo atsakymas, kad  visi dokumentai dėl prisijungimo prie nuotekų tinklų sutvarkyti, o UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius E.Barčkus pažadėjo, kad nuotekų problema bus išspręsta, kai tik teritoriją apžiūrės archeologai – mat ji patenka į paveldo zoną.
Prabėgus vos keturioms dienoms, namas, esantis Vytauto gatvėje, buvo prijungtas prie miesto nuotekų tinklų. „Dar reikia, kad  būtų  įrengtas vandens skaitiklis, pirksime vamzdžius ir namo viduje įsirengsime tualetą“,- neslėpdama džiaugsmo ir dėkingumo būsimus darbus vardino sodybos šeimininkė.
Dėkojame  UAB „Radviliškio vanduo“ direktoriui E.Barčkui ir visam kolektyvui už skubiai išspręsta problemą – už įvestą vandenį ir nuotekų tinklus. Įsirengus san. mazgą  ir panaikinus nesandarų lauko tualetą, baigsis aplinkosaugininkų vizitai į šią sodybą ir baudų skyrimas.
Šeduvė, prisiminusi Aplinkos apsaugos agentūros skirtą baudą, neslėpė pasipiktinimo, kad niekas  jai nepaaiškino ir nepadėjo. „Jeigu būčiau žinojusi, kad reikia pratęsti prisijungimo prie miesto nuotekų tinklo terminą, taip ir būčiau padariusi, bet aš to nežinojau“,- sakė socialiai remtina šeduvė. Visi žinome, kad  įstatymų nežinojimas nuo bausmės neatleidžia, tačiau stebina seniūnijos darbuotojų abejingumas – socialiniai darbuotojai, žinantys šią problemą, galėjo padėti tariantis  su aplinkosaugininkais ir baudų galbūt buvo galima išvengti.
„Džiugu, kad nors prieš rinkimus, įsikišus spaudai, valdininkai pradeda dirbti žmonėms. Kadangi artėja rinkimai, gyventojai, turintys problemų, kreipkitės į savaitraštį telefonu, o redakcija neatsisakys padėti nei prieš rinkimus, nei po jų“,- sakė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ leidėjas G.Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019