„Rudens žygis šiaurietiško ėjimo ritmu!“

Gausus būrys radviliškiečių ir ne tik rinkosi į Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamą Šiaurietiško ėjimo žygį. Nors motulė gamta šiek tiek dangų pravirkdė lietumi, tačiau tai žygeivių neišgąsdino.

Kleboniškių kaimo buities muziejuje susirinko daugiau nei 40 žygio dalyvių, kurie vadovaujant šiaurietiško ėjimo treneriui Laimontui Rakauskui, po nuotaikingos apšilimo mankštos, išžygiavo link Burbiškio dvaro. Puiki žygeivių nuotaika išsisklaidė lietaus debesis ir netrukus danguje nušvito saulė, tad renginio dalyviai galėjo ne tik aktyviai praleisti dieną žygiuojant, bet ir pasigrožėti Radviliškio rajono rudenėjančia gamta.

Žygio maršrutas driekėsi per rudeniškai išdabintus Kleboniškio kaimo bei pamiškės keliukus. Patyręs šiaurietiško ėjimo treneris Laimontas Rakauskas sustojimų metu neleido nuobodžiauti. Žygeiviai turėjo atlikti tam tikras užduotis ir pratimus, kurie tuo pačiu leido geriau susipažinti su šiaurietiško ėjimo technika.

Finiše, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro laikinai einanti direktoriaus pareigas visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Skaidrė Armonienė pasveikimo visus įveikus žygį, pasidžiaugė nuolatiniais žygių dalyviais ir naujai prisijungusiais, kurie supranta fizinio aktyvumo naudą ir siekia išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas, įteikė diplomus bei atminimo dovanėles. Po apdovanojimų dalyvių laukė edukatorės Sandros ant laužo paruoštas šiltas troškinys bei garuojanti žolelių arbata.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi vis didėjančiu šiaurietiško ėjimo entuziastų būriu. Dėkojame treneriui Laimontui Rakauskui už energiją ir puikią nuotaiką, Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio direktorei Laurai bei jos komandai už pagalbą organizuojant žygį ir visiems ištvermingiesiems dalyviams. Tikimės pasimatyti ir kituose renginiuose!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts