Socialiniai tinklai

Sportas

Revanšas namuose

Avatar

Paskelbta

data

Praeitą savaitę Baisogalos „Auridanos“ krepšinio komanda, žaidžianti Mažųjų miestelių lygoje, išvykoje į Žemaitiją, pralaimėjo Šateikių  „Žalmedis-Baudėjas“ vyrams. Nedaug nusileido, rezultatu 62:66, ir tai tik antras pralaimėjimas šiame sezone, kuris jau artėja prie pabaigos. Todėl atsakomosios varžybos turėjo būti įdomios.

Varžovai susitiko Baisogaloje vasario 3 dieną „Auridanos“ sporto rūmuose. Keista pasirodė, kad svečiai pradėjo apšilinėti tik šešiese, o baisogalių būrys buvo gausus. Nuaidėjus teisėjo švilpukui prasidėjo varžybos. Netrukus paaiškėjo, kad Šateikių žaidėjams nelabai sekasi gintis, prastai krinta tritaškiai, tad baisogalių pranašumas ėmė ryškėti jau pirmame kėlinyje. Jis baigėsi rezultatu 26:15. Antras kėlinys, kai mūsiškiai padidino tempą, svečiams buvo tragiškas, jie pataikė tik 9 taškus, ir didžioji pertrauka atėjo „Auridanai“ pirmaujant  46:24.

Trečiame kėlinyje mūsiškai įmetė 35 taškus, o be pakeitimo žaidę svečiai pavargo ir atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje. Tad paskutinis kėlinys jau buvo tik „pasišaudymas“ iš toli, be rimtesnės gynybos. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu: 101:61. „Auridana“ įmetė net 12 tritaškių (40 proc. taiklumas), o svečiams nesisekė – įkrito tik 6 (19 proc.).

Devyni baisogaliai pelnė taškus; geriausiai sekėsi centrui  Juozui Blažiui – 20 taškų, vikrusis Linas Krivickas pataikė 15, o Šateikių raudonųjų „baudėjų“ komandą tempė galingai atrodantis Mindaugas Norvaišas, įmetęs 23 taškus. Komandos atsisveikino draugiškai,  o negausūs žiūrovai skirstėsi  patenkinti.

Kazys B.Strolys

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Radviliškiečiai gerino Lietuvos rekordus

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 16-17 dienomis Rokiškyje vykusiose Lietuvos jėgos trikovės Taurės varžybose gerų rezultatų pasiekė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pirmą vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinė Laura Margevičiūtė, pagerinusi tris Lietuvos rekordus. Laura išspaudė  80 kg sveriančią štangą, pritūpė su 132.5 kg ir trikovėje surinko 330 kg.

Antrą vietą užėmė Kristina Kirilesku, trikovėje surinkusi 312.5 kg.

Svorio kategorijoje virš 72 kg trečią vietą užėmė Neda Pabilionytė, surinkusi 295 kg.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis, trikovėje surinkęs 457.5 kg.

Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, pritūpęs su 230.5 kg,  pasiekė Lietuvos rekordą. Gintaro trikovės suma – 583 kg.

Toje pačioje svorio kategorijoje Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus, pagerinęs savo asmeninius rezultatus ir surinkęs 462.5 kg, užėmė antrą vietą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro moterų ir vyrų komandos užėmė antrąsias vietas.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Sportas

Radviliškio sunkiaatlečių pasiekimai

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 26-27 dienomis Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo stipriausi jėgos trikovės sportininkai. Varžybose sėkmingai pasirodė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp radviliškiečių sporto meistrių – UAB Poreta darbuotojos Kristinos Kirilesku ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Lauros Margevičiūtės. Pirmą vietą iškovojo  Kristina, trikovėje surinkusi 287,5 kg. Laura, surinkusi 282,5 kg, užėmė antrą vietą. Absoliučioje  moterų įskaitoje Kristina ir Laura užėmė ketvirtą ir penktą vietas.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, surinkęs  407,5 kg, nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, surinkęs 502,5 kg, užėmė antrą vietą.

Sportininkai dėkingi UAB Poreta direktorei Ingai Jurkonytei ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui už sudarytas sąlygas sportuoti ir dalyvauti varžybose.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019