Socialiniai tinklai

Sportas

Revanšas namuose

Avatar

Paskelbta

data

Praeitą savaitę Baisogalos „Auridanos“ krepšinio komanda, žaidžianti Mažųjų miestelių lygoje, išvykoje į Žemaitiją, pralaimėjo Šateikių  „Žalmedis-Baudėjas“ vyrams. Nedaug nusileido, rezultatu 62:66, ir tai tik antras pralaimėjimas šiame sezone, kuris jau artėja prie pabaigos. Todėl atsakomosios varžybos turėjo būti įdomios.

Varžovai susitiko Baisogaloje vasario 3 dieną „Auridanos“ sporto rūmuose. Keista pasirodė, kad svečiai pradėjo apšilinėti tik šešiese, o baisogalių būrys buvo gausus. Nuaidėjus teisėjo švilpukui prasidėjo varžybos. Netrukus paaiškėjo, kad Šateikių žaidėjams nelabai sekasi gintis, prastai krinta tritaškiai, tad baisogalių pranašumas ėmė ryškėti jau pirmame kėlinyje. Jis baigėsi rezultatu 26:15. Antras kėlinys, kai mūsiškiai padidino tempą, svečiams buvo tragiškas, jie pataikė tik 9 taškus, ir didžioji pertrauka atėjo „Auridanai“ pirmaujant  46:24.

Trečiame kėlinyje mūsiškai įmetė 35 taškus, o be pakeitimo žaidę svečiai pavargo ir atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje. Tad paskutinis kėlinys jau buvo tik „pasišaudymas“ iš toli, be rimtesnės gynybos. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu: 101:61. „Auridana“ įmetė net 12 tritaškių (40 proc. taiklumas), o svečiams nesisekė – įkrito tik 6 (19 proc.).

Devyni baisogaliai pelnė taškus; geriausiai sekėsi centrui  Juozui Blažiui – 20 taškų, vikrusis Linas Krivickas pataikė 15, o Šateikių raudonųjų „baudėjų“ komandą tempė galingai atrodantis Mindaugas Norvaišas, įmetęs 23 taškus. Komandos atsisveikino draugiškai,  o negausūs žiūrovai skirstėsi  patenkinti.

Kazys B.Strolys

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Finalinėse stalo teniso varžybose – pirmoji vieta

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro merginos sausio 29 dieną
iškovojo pergalę Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso finalinėse varžybose, vykusiose Jonavoje.

Varžybose jėgas išbandė merginų komandos iš Vilniaus, Tauragės, Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Radviliškio, užėmusios pirmąsias vietas regioninėse profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose.

Centro merginos, iškovojusios pirmąją vietą Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose, tapo finalinių varžybų nugalėtojomis.

Sportininkės apdovanotos taure, medaliais ir diplomais.

Mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė

Skaityti daugiau

Sportas

Radviliškiečiai Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 29 – gruodžio 8 dienomis Kaune vyko Europos  klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi 27 valstybių atletai. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir penki Radviliškio sportininkai.

Čempionate šauniai pasirodė Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus. Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg spaudimo veiksme išspaudęs 125 kg, vaikinas iškovojo sidabro medalį. Bendroje įskaitoje jis užėmė septintą vietą, trikovėje surinkęs 435 kg.

Jaunimo tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis iškovojo aštuntą vietą, trikovėje surinkęs 402,5 kg.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg rungtyniavęs Gintaras Blėdis užėmė devintą vietą, trikovės suma 502,5 kg. Suaugusių moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg devintą vietą užėmė Kristina Kirilesku, pritūpusi su 100 kg, išspaudusi 60 kg, atkėlusi 130 kg ir sumoje surinkusi 290 kg. Laura Margevičiūtė trikovėje surinko 285 kg ir užėmė dešimtą vietą.

Visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi