Socialiniai tinklai

Sportas

Revanšas namuose

Avatar

Paskelbta

data

Praeitą savaitę Baisogalos „Auridanos“ krepšinio komanda, žaidžianti Mažųjų miestelių lygoje, išvykoje į Žemaitiją, pralaimėjo Šateikių  „Žalmedis-Baudėjas“ vyrams. Nedaug nusileido, rezultatu 62:66, ir tai tik antras pralaimėjimas šiame sezone, kuris jau artėja prie pabaigos. Todėl atsakomosios varžybos turėjo būti įdomios.

Varžovai susitiko Baisogaloje vasario 3 dieną „Auridanos“ sporto rūmuose. Keista pasirodė, kad svečiai pradėjo apšilinėti tik šešiese, o baisogalių būrys buvo gausus. Nuaidėjus teisėjo švilpukui prasidėjo varžybos. Netrukus paaiškėjo, kad Šateikių žaidėjams nelabai sekasi gintis, prastai krinta tritaškiai, tad baisogalių pranašumas ėmė ryškėti jau pirmame kėlinyje. Jis baigėsi rezultatu 26:15. Antras kėlinys, kai mūsiškiai padidino tempą, svečiams buvo tragiškas, jie pataikė tik 9 taškus, ir didžioji pertrauka atėjo „Auridanai“ pirmaujant  46:24.

Trečiame kėlinyje mūsiškai įmetė 35 taškus, o be pakeitimo žaidę svečiai pavargo ir atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje. Tad paskutinis kėlinys jau buvo tik „pasišaudymas“ iš toli, be rimtesnės gynybos. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu: 101:61. „Auridana“ įmetė net 12 tritaškių (40 proc. taiklumas), o svečiams nesisekė – įkrito tik 6 (19 proc.).

Devyni baisogaliai pelnė taškus; geriausiai sekėsi centrui  Juozui Blažiui – 20 taškų, vikrusis Linas Krivickas pataikė 15, o Šateikių raudonųjų „baudėjų“ komandą tempė galingai atrodantis Mindaugas Norvaišas, įmetęs 23 taškus. Komandos atsisveikino draugiškai,  o negausūs žiūrovai skirstėsi  patenkinti.

Kazys B.Strolys

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019