Renginys „Profesinis mokymas visiems – įgūdžiai visam gyvenimui“

Spalio 24 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko renginys „Profesinis mokymas visiems – įgūdžiai visam gyvenimui“,  skirtas Europos profesinių gebėjimų savaitei.

Į šiuos renginius įsitraukia daugelis Europos šalių jau kelerius metus ir kiekvienais metais šis skaičius auga. Tikslas – palaikyti Europos komisijos iniciatyvą, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas, padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis bei suteikti galimybę mokiniams pažinti save profesinėje veikloje.

Centras į Europos profesinių gebėjimų savaitės renginius įsitraukia pirmus metus. Ir tikrai gali pasidžiaugti aktyviu ir gausiu dalyvių skaičiumi. Renginyje dalyvavo Radviliškio Lizdeikos gimnazija, Akmenės rajono Ventos gimnazija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla, Radviliškio Vaižganto progimnazija – iš  viso 143 mokiniai ir juos lydintys mokytojai.

Renginio atidarymo metu sveikinimo kalbą bei renginio tikslus pristatė centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Su situacija darbo rinkoje ir populiariausiomis profesijomis mokinius supažindino Radviliškio Jaunimo užimtumo skyriaus vyriausioji specialistė Ruslana Veitienė.

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas pristatė profesinio mokymo programas, pagal kurias galima mokytis centre. Mokiniams, besidomintiems floristo, suvirintojo, staliaus, siuvėjo ir virėjo specialybėmis, profesijos mokytojai skyrė praktines užduotis.

Specialioji pedagogė Ilona Dobrovolskytė ne tik vedė renginį, bet ir organizavo viktoriną, kurioje mokiniai demonstravo puikias žinias apie profesinį mokymą bei išmėgino sėkmę loterijoje.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts