Pratybose – šauliškas ryžtas išgelbėti Kalėdas!

Darganotą gruodžio 11 dieną  Baisogalos 608 kuopos, kuriai atstovavo Baisogalos jaunosios šaulės Dovilė Petraitytė, Kornelija Kriaučiūnaitė, Ema Daukšaitė,  Gabija Petraitytė, Greta Gaučaitė, Šeduvos, Radviliškio 601 kuopos, Tytuvėnų 605 kuopos jaunųjų šaulių, Radviliškio Airsoft  klubo ,,Radviliškio juodvarniai“ komandos dalyvavo taktiniame šventiniame žaidime – pratybose  ,,Pavogtos Kalėdos.“

Artėja stebuklinga Kalėdų  šventė, todėl pratybos vyko pagal šventinį scenarijų. Savaitgalį  įvyko nelaimė: Kalėdų Senio rogės patyrė avariją ir buvo priverstos nusileisti mūsų rajone. Prieš leisdamasis Kalėdų Senis išmetė krovinį. Kur ir kokį – nežinia. Bet tai neblogiausia. Piktadarys Grinčas nutarė pagrobti Kalėdų Senį. Jis išrado aparatą, kuris gali susekti ir nustatyti Kalėdų Senio buvimo vietą. Tačiau dar yra Vilties, nes jaunųjų šaulių pajėgos yra netoli, šauliai gavo įsakymą surasti Kalėdų Senį, jo krovinį ir išgelbėti Kalėdas. Tad suvieniję jėgas, sušlapę, pavargę, patyrę nemenkų išbandymų mūšio lauke, jaunieji šauliai paruošė Kalėdų Senio roges  Kalėdinei kelionei!

Visų komandų vardu dėkojame pratybų organizatoriui – Klubui „Radviliškio juodvarniai“,  kuris suteikė puikią galimybę   jauniesiems šauliams sujungti pasaką su realybe. Nuoširdžiausiai sveikindami visus su artėjančiomis šventėmis, linkime neprarasti budrumo ir kalėdinės dvasios savo ŠIRDYSE ir NAMUOSE! Smagaus švenčių laukimo visiems!

                                                                               Baisogalos gimnazijos  mokytoja, šaulė Giedrė Nakutienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts