Rajono skaudulys – dviračių takai

Nors pastaruoju metu propaguojamas važinėjimas dviračiais, organizuojami dviračių žygiai, tačiau rajono ypač opi problema išlieka – dviračių takai arba apleisti, arba nuolat lopomi, arba įrenginėjami etapais – po kelis metrus.

Etapais įrenginėjamas ir Aukštelkų dviračių takas. Investicijų ir kaimo reikalų komiteto posėdžio metu Tarybos nariai pasidomėjo, kada pagaliau bus baigtas įrengti Aukštelkų dviračių takas.

„Sausio 13 d. Kelių direkcija paskelbė konkursą, kad pradeda Aukštelkų dviračių tako statybos darbus atkarpoje nuo tako, kuris pasibaigia ties Verslo ir technologijų centru iki Aukštelkų kaimo sankryžos. Yra susitarimas, kad dviračių takas eis ir per Aukštelkus“,- sakė Statybos bei viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas.

Buvo priminta, kad reikėtų pamąstyti, kaip atgaivinti  dviračių taką iki Gražionių kaimo – jis apžėlęs žole, baigia išnykti.

Pasak G. Vičo, šis takas turėtų būti tvarkomas savivaldybės lėšomis, tačiau jį reikia tvarkyti iš pagrindų, nes minimalus dviračių ir pėsčiųjų tako plotis turėtų būti 2,5 m, o ten pločio yra likę koks 1 metras.

Įdomu, ar kada nors bus galutinai sutvarkyti dviračių takai Radviliškio rajone – juk savivaldybės administraciją dažniausiai domina tik šimtais tūkstančių kainuojantys projektai, o pigesniems lėšų paprastai pritrūksta.

Savaitraščio ,,Radviliškio kraštas“ informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts