Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro veiklos pristatymas tarptautinėje parodoje „Studijos 2019“

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras jau septynioliktą kartą dalyvavo Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“. 

Vasario 7-8 dienomis paroda pasitiko lankytojus šūkiu „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“. Jos metu įvairios švietimo ir verslo organizacijos bei specialistai teikė informaciją apie studijų galimybes Lietuvoje ir užsienyje, perspektyvias ir aukštos kvalifikacijos specialistų poreikį atitinkančias specialybes ir profesijas.

Parodos atidarymo metu Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, palinkėję drąsiai rinktis gyvenimo kelią ir nuolat augti bei tobulėti, kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleriu Tomu Daukantu, Mokymosi visą gyvenimą departamento direktoriumi Sauliumi Zybartu, Profesinio mokymo skyriaus specialistais aplankė centro ekspoziciją.

Radviliškio technologijų ir verslo centras dalyvavo trijų sektorių veikloje: medienos apdirbimo, maisto gamybos ir žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės pristatymuose. Centro direktorius Jonas Pravilonis svečius sutiko medienos apdirbimo sektoriuje, kuriame staliaus specialybės mokiniai Auksė Šikšniūtė, Dovydas Bružas ir Viktoras Satkus, kuruojami vyresniojo  profesijos mokytojo Sauliaus Dailidonio, demonstravo karkasinio namo konstrukcijos ir išardomų baldų surinkimo galimybes.

 Maisto gamybos sektoriuje virėjo specialybės mokiniai Laimis Kairys ir Greta Audickaitė, patariant vyresniajai profesijos mokytojai Laimutei Kasperavičienei, lankytojus stebino gaminamomis vieno kąsnio užkandėlėmis, puikiai tinkančiomis svečiams vaišinti ir stalui dekoruoti. Gaminiai žavėjo savo skonio savybėmis, tekstūra ir spalvomis.

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai Rimantė Brazdeikytė ir Simonas Linkis kartu su praktinio mokymo vadovu Alvidu Slavinsku parodos lankytojams teikė informaciją apie centro veiklą ir vykdomas pirminio bei tęstinio profesinio mokymo programas.

Tikimės, kad parodos metu suteikta informacija, pristatytos mokymosi galimybės ir perspektyvos skatins jaunimo sąmoningumą planuojant savo karjerą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Kelio ženklai pagal valdininkų norus

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono savivaldybėje – kaip diena, tai naujiena. Vairuotojai pastebėjo, kad šalia Savivaldybės esančioje automobilių aikštelėje kelio ženklai yra pernelyg dažnai keičiami ar sukeičiami, pastatomi nauji ar perstatomi seni. Sukuriamos tokios apgaulingos situacijos, kad kelių eismo dalyviams tampa nebeaišku, kas ir kaip.
Po skambiųjų rajono valdininkų išgertuvių prie Dubysos, Radviliškio miesto seniūnijos vyr. inžinierius Valdas Miliauskas su darbininkais nuėmė informacinę lentelę, kurioje buvo nurodyta, kad aikštelė rezervuota. Tik išrinktiesiems. Nors dabar gali kilti įvairių minčių. Juk baudas už kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymą valdininkai rinko iki išgertuvių, o paskui – nebe. Be to, vienas Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnas kaip privatus asmuo dalyvavo išgertuvėse.
Galima pastebėti, kad rajone dėl kelio ženklų sprendžia Saugaus eismo komisija. Bet jai vadovaujantis Vidmantas Benevičius pripažino, kad į komisiją dėl ženklų įrengimo prie minėtos aikštelės niekas nesikreipė. Tiesa, į kitus papildomus klausimus komisija net piliečiams nesiteikia atsakyti.
Ar tai visiškas neveiklumo įrodymas, belieka spręsti patiems, tačiau kad pasiektas absurdo aukščiausias taškas, akivaizdu kiekvienam vairuotojui. Radviliškio rajono policijos komisaras Linas Valius pažadėjo dėl problemos kalbėtis su vicemeru Mindaugu Pauliuku.

Bus daugiau

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Administracijos direktoriaus pavaduotojo byloje – pertrauka

Avatar

Paskelbta

data


Birželio 17 d.  Šiaulių apylinkės Radviliškio rūmų teisėja Vilma Šiukštienė baudžiamojoje byloje atidėjo bylos nagrinėjimą trims mėnesiams. Ernestą Mončauską apgaulingos apskaitos tvarkymu kaltinantis prokuroras Žydrūnas Kungys paprašė teismo leisti pateikti papildomus įrodymus atliekant proceso veiksmus. Tiesa, teismo nutartį galima skųsti per 7 dienas aukštesnės instancijos teismui.

Valstybinį kaltinimą palaikančiam prokurorui kilo pagrįstų abejonių dėl galimų kitų veikų, susijusių su Neformaliojo švietimo lėšų panaudojimu. Sporto klubo „Rytų Kovotojas“ prezidentas E. Mončauskas teisme teigė, kad „yra visi parašai ir viskas suderinta su Savivaldybe“. Galime tik priminti, kad 2016 ir 2017 metais šis sporto klubas gavo didžiausias sumas iš Savivaldybės per NVŠ programas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019