Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro veiklos pristatymas tarptautinėje parodoje „Studijos 2019“

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras jau septynioliktą kartą dalyvavo Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“. 

Vasario 7-8 dienomis paroda pasitiko lankytojus šūkiu „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“. Jos metu įvairios švietimo ir verslo organizacijos bei specialistai teikė informaciją apie studijų galimybes Lietuvoje ir užsienyje, perspektyvias ir aukštos kvalifikacijos specialistų poreikį atitinkančias specialybes ir profesijas.

Parodos atidarymo metu Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, palinkėję drąsiai rinktis gyvenimo kelią ir nuolat augti bei tobulėti, kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleriu Tomu Daukantu, Mokymosi visą gyvenimą departamento direktoriumi Sauliumi Zybartu, Profesinio mokymo skyriaus specialistais aplankė centro ekspoziciją.

Radviliškio technologijų ir verslo centras dalyvavo trijų sektorių veikloje: medienos apdirbimo, maisto gamybos ir žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės pristatymuose. Centro direktorius Jonas Pravilonis svečius sutiko medienos apdirbimo sektoriuje, kuriame staliaus specialybės mokiniai Auksė Šikšniūtė, Dovydas Bružas ir Viktoras Satkus, kuruojami vyresniojo  profesijos mokytojo Sauliaus Dailidonio, demonstravo karkasinio namo konstrukcijos ir išardomų baldų surinkimo galimybes.

 Maisto gamybos sektoriuje virėjo specialybės mokiniai Laimis Kairys ir Greta Audickaitė, patariant vyresniajai profesijos mokytojai Laimutei Kasperavičienei, lankytojus stebino gaminamomis vieno kąsnio užkandėlėmis, puikiai tinkančiomis svečiams vaišinti ir stalui dekoruoti. Gaminiai žavėjo savo skonio savybėmis, tekstūra ir spalvomis.

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai Rimantė Brazdeikytė ir Simonas Linkis kartu su praktinio mokymo vadovu Alvidu Slavinsku parodos lankytojams teikė informaciją apie centro veiklą ir vykdomas pirminio bei tęstinio profesinio mokymo programas.

Tikimės, kad parodos metu suteikta informacija, pristatytos mokymosi galimybės ir perspektyvos skatins jaunimo sąmoningumą planuojant savo karjerą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts