Radviliškio sunkiaatlečių pasiekimai

Spalio 26-27 dienomis Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo stipriausi jėgos trikovės sportininkai. Varžybose sėkmingai pasirodė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp radviliškiečių sporto meistrių – UAB Poreta darbuotojos Kristinos Kirilesku ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Lauros Margevičiūtės. Pirmą vietą iškovojo  Kristina, trikovėje surinkusi 287,5 kg. Laura, surinkusi 282,5 kg, užėmė antrą vietą. Absoliučioje  moterų įskaitoje Kristina ir Laura užėmė ketvirtą ir penktą vietas.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, surinkęs  407,5 kg, nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, surinkęs 502,5 kg, užėmė antrą vietą.

Sportininkai dėkingi UAB Poreta direktorei Ingai Jurkonytei ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui už sudarytas sąlygas sportuoti ir dalyvauti varžybose.