Atsakomosios  rungtynės Baisogaloje

Mažųjų miestelio lygos rungtynės gruodžio 16 d. sužaistos Baisogaloje. „Auridanos“ sporto kluban atvyko Viduklės komanda turinti vilčių atsilošti. Lapkričio 18 d. „Auridanos“ vyrai nuvykę į Viduklę daug taškų sukrovė į vietos komandos, pasivadinusios „Vidukelė-Naftrus“ krepšius, ir laimėjo rungtynes 109 – 99.

Negausiai dalyvaujant vietos žiūrovams, rungtynes geriau pradėjo Viduklė, ir pirmą kėlinį išlošė 20:16. Antrame kėlinyje baisogaliai pradėjo spausti varžovus ir jį laimėjo 21:17. Po ilgosios pertraukos  varžovai nebuvo rezultatyvūs ir kėlinį pralošė 14:23. Ypač prastai krito jiems tritaškiai metimai.  Paskutinis kėlinys buvo apylygis, ir  jau didesnės intrigos nebuvo. Komandos baigė rungtynes rezultatu 75:71, taigi revanšas nepavyko.

Rezultatyviai Baisogalos komandoje žaidė Aurimas Urbonas – įmetė 18 taškų ir atkovojo net 20 kamuolių, Andrius Zapalskis pelnė 19, Linas Krivickas – 16 (žaidė be keitimo).  Svečių komandai Arminas Beišys įmetė 24, Tautvydas Banys – 16, Tomas Beišys – 14 taškų.  „Vidukelės-Naftrus“ komandos vyrai pataikė tik 3 tritaškius metimus, o baisogaliai – 10.

Vietas antrajame A diviziono etape jau yra užsitikrinusios 6 komandos.  Jau aišku, kad Vakarų konferencijoje žais Baisogala, Trakiškis ir Velžys, Rytuose – Užpaliai, Švenčionėliai ir Kruonis. Antrasis etapas vyks sausio-vasario mėnesiais, o geriausios komandos atkrintamąsias pradės kovą ir užbaigs balandį.

Kazys B. Strolys

Total
0
Dalinasi
Related Posts