Socialiniai tinklai

Sportas

Atsakomosios  rungtynės Baisogaloje

Avatar

Paskelbta

data

Mažųjų miestelio lygos rungtynės gruodžio 16 d. sužaistos Baisogaloje. „Auridanos“ sporto kluban atvyko Viduklės komanda turinti vilčių atsilošti. Lapkričio 18 d. „Auridanos“ vyrai nuvykę į Viduklę daug taškų sukrovė į vietos komandos, pasivadinusios „Vidukelė-Naftrus“ krepšius, ir laimėjo rungtynes 109 – 99.

Negausiai dalyvaujant vietos žiūrovams, rungtynes geriau pradėjo Viduklė, ir pirmą kėlinį išlošė 20:16. Antrame kėlinyje baisogaliai pradėjo spausti varžovus ir jį laimėjo 21:17. Po ilgosios pertraukos  varžovai nebuvo rezultatyvūs ir kėlinį pralošė 14:23. Ypač prastai krito jiems tritaškiai metimai.  Paskutinis kėlinys buvo apylygis, ir  jau didesnės intrigos nebuvo. Komandos baigė rungtynes rezultatu 75:71, taigi revanšas nepavyko.

Rezultatyviai Baisogalos komandoje žaidė Aurimas Urbonas – įmetė 18 taškų ir atkovojo net 20 kamuolių, Andrius Zapalskis pelnė 19, Linas Krivickas – 16 (žaidė be keitimo).  Svečių komandai Arminas Beišys įmetė 24, Tautvydas Banys – 16, Tomas Beišys – 14 taškų.  „Vidukelės-Naftrus“ komandos vyrai pataikė tik 3 tritaškius metimus, o baisogaliai – 10.

Vietas antrajame A diviziono etape jau yra užsitikrinusios 6 komandos.  Jau aišku, kad Vakarų konferencijoje žais Baisogala, Trakiškis ir Velžys, Rytuose – Užpaliai, Švenčionėliai ir Kruonis. Antrasis etapas vyks sausio-vasario mėnesiais, o geriausios komandos atkrintamąsias pradės kovą ir užbaigs balandį.

Kazys B. Strolys

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019