Radviliškio rajone skambėjo „Tautiška giesmė“

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, Valstybės dieną, kaip jau tapo įprasta, visi tautiečiai raginami susivienyti ir pajusti lietuvybės dvasią. Liepos 6-ąją 21 val. visuose Lietuvos ir užsienio kampeliuose – kur tik yra lietuvių – skamba šalies himnas.
Radviliškiečiai himną sugiedojo pirmieji
Radviliškiečiai „Tautišką giesmę“ sugiedojo pirmieji – liepos 6 – osios išvakarėse, prieš 24 valandą,  miesto aikštėje pasibaigus kūrybinei manipuliacijai „Mindaugas“. Antrą kartą  šalies himnas buvo sugiedotas liepos 6d., miesto šventės metu.
Baisogaliai giedojo kartu su svečiais
Atėjus 21 valandai, aikštėje prie Baisogalos kultūros centro Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė pakvietė baisogalius giedoti „Tautišką giesmę“ׅ, kad, pasak jos, „įkvėpę giesmės, toliau gyventume žmogaus ir tautos vertą gyvenimą“. Kartu su baisogaliais „Tautišką giesmę“ giedojo ir svečiai iš Indijos
Vėriškiečiai vardan bendrystės pynė vainiką
Tradiciškai liepos 6 d. Vėriškių kaimo gyventojai susirinko prie bendruomenės namų sugiedoti kartu „Tautišką giesmę“. Šiemet ta proga sugalvota nupinti vainiką Lietuvai iš įvairių lauko žolynų, lapų, javų. Visa bendruomenės susitelkė šiam gražiam darbui – vainikas nupintas draugiškai šnekučiuojantis, bendraujant.
Grinkiškiečiai paminėjo šaliai svarbią datą
„Tautiška giesmė“ tradiciškai buvo giedama ir Grinkiškyje. Ta proga ne tik grinkiškiečiai, bet ir aplinkinių miestelių ir kaimų gyventojai bei svečiai rinkosi prie seniūnijos pastato paminėti Lietuvai svarbią dieną.
„Tautiška giesmė“ skambėjo nuo Raginėnų piliakalnio
Nemažai rajono gyventojų vyko „Tautišką giesmę“ sugiedoti ant Raginėnų piliakalnio. Ant šio piliakalnio šalies himną giedojo ir dviračių žygio dalyviai.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts