Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai Klaipėdoje

Puikią ir saulėtą gegužės 12 dieną  devyniolika Radviliškio muzikos mokyklos mokinių ir  dvi mokytojos aplankė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją.  

Atvėrus mokyklos mus maloniai sutiko ir globojo konservatorijos muzikinį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Renata Krikščiūnaitė – Barcevičienė. Apsižvalgę po naujai renovuotą  mokyklos pastatą, konservatorijos koncertų salėje matėme puikų mokyklos pristatymą. Mokiniams buvo parodytas filmas apie Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, bei surengtas įspūdingas  koncertas, kurio metu galėjome išgirsti įvairiais instrumentais  muzikuojančius konservatorijos mokinius. Mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su konservatorijoje vykstančiu muzikiniu, bei bendruoju ugdymu, pamatyti viską „gyvai“. Metodinės dienos pabaigą vainikavo tarp abiejų įstaigų pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Mūsų mokyklos mokiniai su dideliu susižavėjimu ir pakylėta nuotaika užvėrė konservatorijos duris su slaptu noru ir mintimi dar čia sugrįžti. Noras toliau muzikuoti,  pabaigus muzikos mokyklą, kyla daugeliui mokinių, o susipažinus su tolimesnėmis, aukštesnės pakopos ugdymo galimybėms – svajonė tampa lengviau įgyvendinama.

Viešint Klaipėdoje aplankėme ir Klaipėdos muzikinį teatrą. Vakariniame spektaklyje žiūrėjome kamerinės operos „Į švyturį“ premjerą.

 

Radviliškio muzikos mokyklos direktorė Aurelija Šakėnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts