Radviliškio miesto seniūnijoje — naujas seniūnas

Rugpjūčio 16 dieną Radviliškio miesto seniūnijos seniūno pareigas pradėjo eiti konkursą laimėjęs liberalas Justinas Pranys. Pirmąją darbo dieną seniūną pasveikino ir sėkmės sprendžiant gyventojų problemas palinkėjo Radviliškio rajono savivaldybės vadovai.

38-erių metų tuometinis konservatorius J. Pranys praėjusią valdžios kadenciją dirbo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju kartu su konservatore administracijos direktore J. Margaitiene.

Prieš tai penketą metų jis ėjo Šeduvos miesto seniūnijos seniūno pareigas, dar anksčiau trumpai dirbo seniūno pavaduotoju. Šeduviai prastai vertino J. Pranio darbą seniūnijoje.

J. Pranys yra dirbęs ir privačiame versle, bet nelabai sėkmingai – 2012–2013 metais jis buvo UAB „Farvel“ direktorius, o prieš tai penketą metų dirbo pardavimų vadybininku UAB „Venipak LT“.

2010 metais Vilniaus universitete J. Pranys baigė verslo vadybos ir administravimo bakalauro studijas.

Šiais metais perbėgęs iš konservatorių partijos pas liberalus dalyvavo rinkimuose su Liberalų sąjūdžiu. Su jais pateko į Tarybą, sudarė koaliciją su mero vadovaujamais socialdemokratais bei kitomis partijomis. Savivaldybės koridoriuose kalbama, kad į šį seniūno postą pateko ne šiaip sau. Tai buvo koalicijos susitarimas. Kaip seksis dirbti Radviliškio miesto seniūnijoje, parodys laikas.

,,Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts