Radviliškio mieste padaugėjo patogių suolelių

Radviliškio miesto senjorai jau kelerius metus skundėsi  suolelių trūkumu mieste. „Einant ilgesnį atstumą, pavyzdžiui, iki „Sodros“ ar iki kokios nors parduotuvės, jau norisi prisėsti pailsėti – juk ne jaunystė“,- skundėsi senjorai.Šie jų skundai pasiekė  Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narį Gediminą Lipnevičių, kuris tuo metu atstovaudamas „Radviliškio krašto bendruomenei“,  2018 metais raštu kreipėsi į Radviliškio miesto seniūną su siūlymu mieste įrengti daugiau suoliukų.

Seniūnas konservatorius E. Mončauskas  mandagiai padėkojo Tarybos nariui ir informavo, kad „seniūnija yra numačiusi suoliukų plėtrą mieste ir jau turi įsigijusi suoliukų, kurie artimiausiu metu bus pastatyti miesto viešosiose erdvėse“. Seniūnija žodį tesėjo … ir tik po dvejų metų naujų suoliukų mieste tikrai padaugėjo.

„Džiugu, kad Radviliškio miesto seniūnija atkreipė dėmesį į mano pasiūlymą  dėl  suoliukų plėtros mieste ir  senjorai pagaliau gali patogiai pailsėdami keliauti iki jiems reikiamų objektų. Tik gaila, kad  naujųjų suoliukų reikėjo taip ilgai laukti – net dvejus metus, kai šį klausimą buvo galima išspręsti per keletą dienų“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.
Naujieji suoleliai Radviliškio mieste pastatyti prie „Sodros“, Dariaus ir Girėno gatvėje, Vaižganto gatvėje  bei kitose miesto vietose.

Beje, tai ne pirmas Tarybos nario siūlymas radviliškiečių gerovei. Visai dar neseniai  Tarybos nario G. Lipnevičiaus siūlymas – nemokamos įrankinės –  buvo įgyvendintas  prie Šeduvos, Radviliškio bei kitų rajono kapinių. Šis įgyvendinimas itin pradžiugino Radviliškio rajono gyventojus bei svečius, atvykstančius į kapines aplankyti savo artimųjų. 

Jonas PetrikasTotal
12
Dalinasi
Related Posts