,,Radviliškio krašto bendruomenės“ parama beglobiams gyvūnėliams

Balandžio 20-ąją aplankyti  beglobiai gyvūnėliai, laikiania radę namus Šiaulių rajone, Sneigių kaime įsikūrusioje VšĮ „Šiaulių letenėlė“. Įstaigai  perduotos ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ ir visų Radviliškio krašto žmonių tiek šuniukams, tiek kačiukams suaukotos gėrybės.
,,Radviliškio krašto bendruomenės“ ir ,,Radviliškio rajono paramos centro“ nariai liko sužavėti  įstaigoje dirbančių savanorių pasiaukojimu ir atsidavimu vykdomai veiklai. Kiekvienas jų nuoširdžiai rūpinasi beglobiais įstaigos augintiniais, žino visų iki vieno gyvūnėlių, kurių yra daugiau nei penkiasdešimt, ne tik vardus, bet ir jų gyvenimo, patekimo į globos namus istorijas.
,,Šiaulių letenėlėje“ apsilankę ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ ir Paramos centro nariai V. Aleknienė, D. Dapkutė, R. Radavičienė, R. Urbonienė, A. Litinskas, I. Grakauskienė, J.Karsten ir  D. Kalaima susipažino su gyvūnų laikymo sąlygomis, apžiūrėjo pačius įstaigos gyventojus – šuniukus ir kačiukus, mielai išklausė savanorių pasakojamas gyvūnėlių istorijas, perdavė Radviliškio krašto žmonių suaukotą maistą, kraiką bei kitas gėrybes ir pažadėję sugrįžti išskubėjo namo.
Parama VšĮ „Šiaulių letenėlei“ skirta ,,Radviliškio rajono paramos centro“ vadovo Gedimino Lipnevičiaus sprendimu dėl to, kad ši įstaiga, kaip ir jo vadovaujami ,,Radviliškio paramos centras“ bei ,,Radviliškio krašto bendruomenė“, nėra finansuojami savivaldybės, o išsilaiko iš pačių gyventojų surenkamų, suaukojamų lėšų.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“  ir ,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts