Bendruomenės nariai keliavo į Jūrmalą ir Palangą

„Radviliškio krašto bendruomenė“ praėjusį šeštadienį ir sekmadienį vyko net į tris keliones – šeštadienį į Jūrmalą ir Palangą, sekmadienį – į Palangą. 
Kelionė į Jūrmalą
Sinoptikų prognozuojamą karštą šeštadienį ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai išnaudojo turiningai ir atsivėsinti vyko į kaimyninės šalies kurortinį miestą – Jūrmalą. Čia poilsiautojai praleido visą ilgą karštą vasaros dieną – nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Dalis keliautojų vaikštinėjo besigrožėdami nuostabiais Jūrmalos miesto parkais, jaukiai laiką leido kavinukėse, tačiau didžioji poilsiautojų dalis mėgavosi puikiu vasarišku oru, vandeniu bei saule prie įšilusios Baltijos jūros. Įdegę, iki soties prisidūkę jūros bangose vėlų vakarą ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai patraukė namų link. Visi poilsinės kelionės dalyviai nuoširdžiai džiaugėsi sudaryta galimybe pailsėti pajūryje ir  grįžo namo pilni tik teigiamų emocijų.

Kelionė į Palangą
Pasirinkę Lietuvos  vasaros sostinę Palangą, keliautojai taip pat neapsiriko. Oras buvo geras, o laiką  bendruomenės nariai galėjo leisti pagal savo norus.  Atvykę į kurortą daugelis bendruomenės narių nuskubėjo pasisveikinti su Baltija ir pasilepinti saulės voniomis.
Nenorintieji ilgai būti saulėje, patraukė ūksmingo grafo Tiškevičiaus parko link, aplankė Gintaro muziejų, grožėjosi dainuojančiu ir šokančiu kurorto fontanu, pasivaikščiojo Palangos tiltu.
Ekskursijos dalyviai dėkingi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui, jo pavaduotojai Vilmai Aleknienei bei bendruomenės administratorei Sonatai Skorkaitei už organizuotą kelionę bei suteiktą galimybę apsilankyti nuostabiuose Latvijos bei  Lietuvos pajūriuose.
Kadangi Lietuvoje vasara trumpa, autobusai prie jūros veš bendruomenės narius kiekvieną savaitgalį, jei tik bus norinčiųjų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts