Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

„Radviliškio krašto bendruomenės namuose“ vėl dalinta labdara

Paskelbta

data

Radviliškio rajono gyventojų prašymu iš gyventojų surinkta labdara miesto gyventojams buvo dalinta spalio 5 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, Dariaus ir Girėno g. 30.  

Taigi spalio 5 dieną pasirinkti rūbų ar avalynės susirinko nemažai Radviliškio miesto ir rajono gyventojų – tiek vyresnio amžiaus senjorų, tiek neįgalių asmenų ar daugiavaikių šeimų. Artėjant šaltam metų sezonui žmonės džiaugėsi radę šiltų striukių bei avalynės sau ir vaikams.

Taip pat „Radviliškio rajono paramos centras“ sulaukia besikreipiančiųjų po gaisro ar kitų nelaimių, kai reikalingi ne tik drabužiai, bet ir patalynė, baldai, indai, buitinė technika. Labai džiaugiamės galėdami padėti žmonėms.

„Neįkainojamas yra jausmas, kai gali padėti žmonėms nuoširdžiai, be jokio atlygio tuo, kas kai kuriems rajono gyventojams ypač reikalinga, tai avalynė, rūbeliai, kiti buičiai reikalingi daiktai. Nes artėjant žiemai ne visi gali įsigyti šiltos aprangos“, sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius, įstaigos steigėjas bei pagrindinis pagalbos žmonėms organizatorius Gediminas Lipnevičius.
Mes negalėtume veikti be brangų laiką padovanojančių žmonių. Visus, galinčius ir norinčius padėti kitiems, kviečiame prisijungti prie „Radviliškio rajono paramos centro“ veiklos. Taip pat primename geranoriškiems radviliškiečiams, atnešantiems drabužėlių, avalynės į Paramos centrą, kad drabužiai dalijami žmonėms, todėl jie turi būti švarūs ir nesuplyšę, nenudėvėti. Jūsų laukiame Paramos centro patalpose adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškyje 3 aukšte (virš „Humana“ parduotuvės). O norintiems paremti finansiškai skaidrią Paramos centro veiklą ar skirti savo 2 proc. nuo gaunamų pajamų, užsukite pas mus arba paskambinkite telefonu 8655 59595 ir mes mielai suteiksime visą informaciją.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi