„Radviliškio krašto bendruomenės namuose“ vėl dalinta labdara

Radviliškio rajono gyventojų prašymu iš gyventojų surinkta labdara miesto gyventojams buvo dalinta spalio 5 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, Dariaus ir Girėno g. 30.  

Taigi spalio 5 dieną pasirinkti rūbų ar avalynės susirinko nemažai Radviliškio miesto ir rajono gyventojų – tiek vyresnio amžiaus senjorų, tiek neįgalių asmenų ar daugiavaikių šeimų. Artėjant šaltam metų sezonui žmonės džiaugėsi radę šiltų striukių bei avalynės sau ir vaikams.

Taip pat „Radviliškio rajono paramos centras“ sulaukia besikreipiančiųjų po gaisro ar kitų nelaimių, kai reikalingi ne tik drabužiai, bet ir patalynė, baldai, indai, buitinė technika. Labai džiaugiamės galėdami padėti žmonėms.

„Neįkainojamas yra jausmas, kai gali padėti žmonėms nuoširdžiai, be jokio atlygio tuo, kas kai kuriems rajono gyventojams ypač reikalinga, tai avalynė, rūbeliai, kiti buičiai reikalingi daiktai. Nes artėjant žiemai ne visi gali įsigyti šiltos aprangos“, sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius, įstaigos steigėjas bei pagrindinis pagalbos žmonėms organizatorius Gediminas Lipnevičius.
Mes negalėtume veikti be brangų laiką padovanojančių žmonių. Visus, galinčius ir norinčius padėti kitiems, kviečiame prisijungti prie „Radviliškio rajono paramos centro“ veiklos. Taip pat primename geranoriškiems radviliškiečiams, atnešantiems drabužėlių, avalynės į Paramos centrą, kad drabužiai dalijami žmonėms, todėl jie turi būti švarūs ir nesuplyšę, nenudėvėti. Jūsų laukiame Paramos centro patalpose adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškyje 3 aukšte (virš „Humana“ parduotuvės). O norintiems paremti finansiškai skaidrią Paramos centro veiklą ar skirti savo 2 proc. nuo gaunamų pajamų, užsukite pas mus arba paskambinkite telefonu 8655 59595 ir mes mielai suteiksime visą informaciją.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts