„Radviliškio krašto bendruomenė“ švarino gamtą

Balandžio 27 dieną „Radviliškio krašto bendruomenė“ tradiciškai, jau trečią kartą, pakvietė visus savo narius bei Radviliškio miesto ir rajono gyventojus į švarinimosi talką skambiu pavadinimu „Darom – 2019“. Talkai ir pasibuvimui gamtoje oras buvo puikus: švietė saulė, skleidėsi medžių lapai, o talkininkų nuotaika buvo pakili.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui pasveikinus susirinkusiuosius, su Radviliškio girininkijos girininku Romualdu Poškumi suderinus darbų eigą, apsirūpinę darbinėmis pirštinėmis ir plastikiniais maišais visi pradėjo rinkti šiukšles. „Iššukavus“ minėto miškelio teritoriją, šiukšlės buvo surinktos į vieną vietą, o po to sukrautos į Radviliškio miškų urėdijos sunkvežimį.
Talkoje dalyvavo ir jaunimas, ir senjorai
Akcijoje „Darom-2019“ dalyvavusiųjų amžius svyravo nuo 2 iki 80 metų – dirbo visi savo krašto grožiui neabejingi piliečiai. Talkai einant į pabaigą, visi bendruomenės nariai susirinko miško aikštelėje, kur talkininkų laukė gardi košė.

Visi dalyviai gavo ir naujausią savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numerį. Talka pasibaigė ypač puikia, pakilia nuotaika.

Švarus Antaniškių miškas laukia tvarkingų lankytojų

„Dėkoju visiems „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariams, radviliškiečiams, rajono gyventojams, prisidėjusiems prie gimtojo krašto švarinimo ir savo pavyzdžiu rodantiems jaunajai kartai, kaip saugoti gamtą bei gyvenamąją aplinką. Verta prisidėti prie tokios gražios pilietinės akcijos, nes šis darbas – dovana Lietuvai ir ateities kartoms. Šiemet džiugu matyti akivaizdžią žmonių kultūringumo pažangą – jeigu praėjusiais metais šiukšlių pririnkome pilną „Kamazo“ priekabą, šiemet jų buvo tik keli maišai – ir tai smulkios šiukšlės. Vadinasi, žmonės mokosi saugoti gamtą, nebeteršia jos“, – sakė bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai, gyvenantys ne Radviliškyje, kartu su kitomis bendruomenėmis tvarkė savo gyvenvietes, kaimus.

Radviliškio krašto bendruomenės” informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts