Radviliškio Gražinos mokyklos senjorų popietė „Apglėbkime vieni kitus prisiminimų skraiste“

Šįmet Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla švenčia savo 40-ąjį gimtadienį. Mokykloje vyksta įvairūs renginiai, skirti šiai sukakčiai. Spalio 26 dieną mokyklos skaitykloje vyko popietė ”Apglėbkime vieni kitus prisiminimų skraiste”, kurią surengė mokyklos darbuotojų grupė, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos ugdymui D.Sedelskienės.

Į popietę buvo pakviesti mokykloje dirbę mokytojai senjorai. Į susitikimą atėjo buvęs mokyklos direktorius A.Krikštanas, buvusios ilgametės direktoriaus pavaduotojos J.Ragauskienė ir N.Masiulienė, matematikos mokytoja B.Veršnickienė, pradinių klasių mokytojos I.Butvilienė, M.Bielskienė, dailės mokytojos J.Kurmanskienė ir G.Stugienė, technologijų mokytojas D.Kurmanskis, tikybos mokytoja E.Stančikienė, šokių mokytoja V.Jurgauskienė. Senjorai prisiminė pedagoginio darbo pradžią 1977-aisiais tuometėje 5-ojoje vidurinėje mokykloje, dar kvepiančioje dažais, atvėrusioje duris mokiniams ir mokytojams prieš keturiasdešimtmetį. Dabar mokykla gerokai pasikeitusi, aprūpinta informacine įranga, mokykloje veikia informacinis centras, skaitykla, muziejus. Jaukioje aplinkoje senjorai pasidžiaugė mokyklos pokyčiais.

Direktorius L.Vaičiūnas pasveikino visus atvykusius senjorus. Tylos minute buvo pagerbti mirę mokytojai. Popietėje skambėjo mokytojos E.Stančikienės eilės, senjorai kartu su mokykloje dirbančiais mokytojais dainavo populiarias dainas. Renginio vedėja lietuvių kalbos mokytoja A.Mackevičienė pabrėžė, kad tie išsiskyrimo metai nieko nepakeitė – mokytojai senjorai išliko mūsų kolegos, tokie nuoširdūs, paprasti ir visad laukiami.

Intelektualus bendravimas, pagarba pedagoginiam darbui, meilė kiekvienam vaikui dar kartą įrodė, jog mokykloje dirbo mokytojai iš pašaukimo. Neskaičiuodami laiko jie mokė, ugdė, auklėjo, puoselėjo, globojo kiekvieną. Pasak J. Ragauskienės, mokykla – tai vieta, tapusi namais, kurioje formavosi ne tik mokinių asmenybės, bei brendo ir ką tik iš institutų atėję jauni mokytojai. Šių žmonių, dabar jau senjorų, visas gyvenimas ir veikla buvo skirta atlikti dvi šventas misijas – būti Žmogumi ir Mokytoju. Mūsų mokyklos kolektyvas pagrįstai jais didžiuojasi.

 

Aušra Mackevičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts