Socialiniai tinklai

Sportas

Radviliškiečiai iš Europos rankų lenkimo čempionato grįžo su medaliais

Paskelbta

data

Nuo 2021 m. spalio 26 d. iki spalio 31 d. Vilniuje vyko 30-asis Europos rankų lenkimo čempionatas. Į Lietuvą atvyko sportininkai iš 22 valstybių. Lietuvos garbę įvairiose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose gynė 62 sportininkai. Iš jų – net 9 iš Radviliškio rajono.

Lietuviai jaunimo, suaugusiųjų, meistrų ir neįgaliųjų grupėse iš viso pelnė 54 apdovanojimus. Iš jų – keturiolika aukso medalių. Du aukso medalius (kaire ir dešine rankomis) pelnė radviliškietė Ingrida Blinstrubienė.

Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė iš čempionato grįžo su dviem medaliais – laimėta antroji vieta dešine ranka ir trečioji – kaire. Pasak atletės, geriausiai pasirodė Lietuvos meistrų kategorijos atletai – tiek vyrų, tiek moterų įskaitoje jie laimėjo pirmas vietas. Meistrų kategorijai priklausė beveik visi varžybose dalyvavę radviliškiečiai – Renatas Zdanavičius, Irena Vilniuvienė, Vitalijus Survila, Egidijus Barčkus, Janūrijus Musvicas, taip pat R. Juškevičienė. Iš keturių meistrų kategorijos moterų – net trys radviliškietės.

Pasak radviliškietės R. Juškevičienės, pats dalyvavimas tokiame čempionate yra nemažas pasiekimas, nes, norėdami į jį patekti, sportininkai turi praeiti nacionalinę atranką. Kaip reikšmingą pasiekimą Lietuvos meistrų komandai sportininkė paminėjo radviliškietį atletą Janūrijų Musvicą, kuris laimėjo ketvirtą vietą, tačiau kovėsi sudėtingoje kategorijoje ir tokia vieta joje labai svarus pasiekimas, pelnytas sunkiu ir atkakliu darbu.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas” informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi