Radviliškiečiai iš Europos rankų lenkimo čempionato grįžo su medaliais

Nuo 2021 m. spalio 26 d. iki spalio 31 d. Vilniuje vyko 30-asis Europos rankų lenkimo čempionatas. Į Lietuvą atvyko sportininkai iš 22 valstybių. Lietuvos garbę įvairiose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose gynė 62 sportininkai. Iš jų – net 9 iš Radviliškio rajono.

Lietuviai jaunimo, suaugusiųjų, meistrų ir neįgaliųjų grupėse iš viso pelnė 54 apdovanojimus. Iš jų – keturiolika aukso medalių. Du aukso medalius (kaire ir dešine rankomis) pelnė radviliškietė Ingrida Blinstrubienė.

Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė iš čempionato grįžo su dviem medaliais – laimėta antroji vieta dešine ranka ir trečioji – kaire. Pasak atletės, geriausiai pasirodė Lietuvos meistrų kategorijos atletai – tiek vyrų, tiek moterų įskaitoje jie laimėjo pirmas vietas. Meistrų kategorijai priklausė beveik visi varžybose dalyvavę radviliškiečiai – Renatas Zdanavičius, Irena Vilniuvienė, Vitalijus Survila, Egidijus Barčkus, Janūrijus Musvicas, taip pat R. Juškevičienė. Iš keturių meistrų kategorijos moterų – net trys radviliškietės.

Pasak radviliškietės R. Juškevičienės, pats dalyvavimas tokiame čempionate yra nemažas pasiekimas, nes, norėdami į jį patekti, sportininkai turi praeiti nacionalinę atranką. Kaip reikšmingą pasiekimą Lietuvos meistrų komandai sportininkė paminėjo radviliškietį atletą Janūrijų Musvicą, kuris laimėjo ketvirtą vietą, tačiau kovėsi sudėtingoje kategorijoje ir tokia vieta joje labai svarus pasiekimas, pelnytas sunkiu ir atkakliu darbu.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas” informacija

Total
10
Dalinasi
Related Posts