Pyragų dieną Pociūnėliuose – linksmas spektaklis

Nuotaikingas ir jaukus buvo lapkričio 5-osios vakaras pociūnėliečiams ir miestelio svečiams, atvykusiems į kultūros namus.

Ateinančius į šventinį vakarą pasitiko lyriškos melodijos: koncertavo Pociūnėlių kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis „Liaudė“ (vadovė Genovaitė Vorienė). Visi susirinkusieji pavaišinti skaniais naminiais pyragais – juk Pyragų diena! Pamaloninti buvo įvairių skonių saldumynų mėgėjai: galėjai paragauti keksiukų, pyragų su medumi, uogiene, obuoliais, visokiais kvapniais priedais. Pačių iškeptų pyragų atsinešė moterys, mėgstančios gaminti gardumynus.

Smagiausia vakaro dalis – spektaklis! Panevėžio r. Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys” parodė komediją „Loterija po 15 metų” (pagal Remigijų Paciukonį). Žiūrovų juokas ir aplodismentai išdavė, kad komedija jiems patiko, kad aktoriai vaidino labai nuoširdžiai. Kultūros specialistė Genovaitė Vorienė po spektaklio šiltai padėkojo režisierei Mirandai Vaitkevičienei ir visam aktorių kolektyvui. Ji pasidžiaugė, kad šis kultūrinis renginys įvyko, nors žiūrovų sulaukta nedaug (vis dėlto tebegyvename koronaviruso pandemijos sąlygomis).

Taigi pociūnėliečiai bei svečiai Pyragų dieną tikrai buvo pradžiuginti! Jaukų ir linksmą vakarą organizavo kultūros specialistė Genovaitė Vorienė ir miestelio seniūnaitė Sigita Malinauskienė.

Roma Buivydienė

Total
18
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts