Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pyktį išliejo ant policijos komisariato durų

Avatar

Paskelbta

data

Po to, kai Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai eilinį kartą iš  aplinkos eliminavo girtaujantį, už nusikalstamas veikas teistą  ir  nuolat problemų keliantį 21-nerių metų Radviliškio gyventoją, jis savo protestą prieš   jam taikomas pareigūnų priemones, išreiškė apspardydamas ir sugadindamas apsaugines komisariato   durų žaliuzes. Ir tai padarė jau paleistas po sulaikymo. Tad pareigūnams neliko nieko kito, kaip jį vėl sulaikyti ir šįkart jau uždaryti į areštinę.

Kovo 6-osios  naktį, apie puse keturių, pagalbos į pareigūnus kreipėsi šio vaikino močiutė, išsigandusi jo agresyvaus elgesio. Anūkas  kėlė triukšmą, 68 metų moterį įžeidinėjo necenzūriniais žodžiais, o į perspėjimus nusiraminti nereagavo.

Kai atvyko patruliai, triukšmadario močiutės bute jau nebebuvo. Jis rastas miegantis daugiabučio namo, kuriame gyvena močiutė, laiptinėje. Žmogus nuo alkoholio visai nesiorientavo aplinkoje, griuvinėjo. Jam buvo nustatytas sunkus – 2,7 prom. girtumas. Pareigūnai jį atvesdino į Radviliškio policijos  komisariatą ir čia surašė administracinio nusižengimo protokolą   už girtopasirodymą viešojoje vietoje bei paskyrė 200 eurų baudą.  Tai buvo jau aštuntas protokolas už analogišką nusižengimą šiais metais.  

Viešosios tvarkos pažeidėjas po protokolo surašymo buvo paleistas ir jis patraukė į Radviliškio erdves. Netrukus komisariate likusius policijos pareigūnus privertė suklusti iš lauko sklindantys trenksmai. Suprato, kad yra daužomos laukujų durų žaliuzės. Išpuolę lauk, patruliai pamatė apgadintas žaliuzes ir gatve nueinantį jaunuolį, kurio apranga panėšėjo į ką tik išleisto radviliškiečio aprangą. Pareigūnai jį pasivijo ir tikrai tai buvo tas pats, ką tik iš komisariato paleistas triukšmadarys. Sulaikytasis prisipažino, kad  kojomis spardė   komisariato apsaugines durų žaliuzės iš pykčio, dėl to, kad buvo sulaikytas  ir jam pradėta administracine teisena. Vaikinas buvo tokios kondicijos, kad nustebo, išgirdęs, jog yra Radviliškyje. Kadangi pastaruoju metu dėl įvairių pažeidimų dažnai buvo vežamas į Šiaulius, tai jis ir dabar galvojo esąs Šiauliuose. 

Į Šiaulius radviliškiečiui vis tik teko važiuoti. Dėl  chuliganiško išpuolio prieš komisariato pastatą   buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir nerimstantis smurtauti linkęs vaikinas  buvo išvežtas į Šiauliuose esančią areštinę. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo jam pareikštas įtarimas ir jo laukia baudžiamoji atsakomybė. Už  tai baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

https://siauliai.policija.lrv.lt/lt/video/pykti-ant-komisariato-duru-isliejes-vaikinas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Muzikuojantys berniukai”

Avatar

Paskelbta

data

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, įvyko šių metų kovo 26 d.

Konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų. Sudėtingomis karantino sąlygomis – tai didelis pasiekimas ir konkurso populiarumo bei reikalingumo patvirtinimas.

Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Svarbu paminėti, kad ne tik įrašų darymas, bet ir visas mokymo procesas jau beveik pusę metų tęsiasi tik per nuotolį. Šiandien dažnai vartojamas terminas „nuotolis“, įvairiose veiklose turi ir skirtingą prasmę, ir nevienodas tikslo siekimo galimybes. Praktiniame muzikos atlikimo mokyme – tai neįtikėtinas iššūkis. Ką reiškia nuotolinis darbas muzikos meno bei muzikos instrumento įvaldymo mokyme, kai svarbu ne tik žinių ir informacijos perteikimas (kuris, žinoma vyksta lėčiau ir sunkiau), bet ir daug kitų, specifinių profesinių dalykų: atidus klausymas, aiškus girdėjimas, kūno padėtis ir laisvumas grojimo metu, judesių tikslumas, muzikos pojūtis, emocija, energija ir kt. Visa tai perteikti (ir mokytojui, ir mokiniui), kai skiria ekranas, išties sudėtingas iššūkis, tad, visi jį priėmę ir sugebėję pasiekti gero rezultato, verti didžiulės pagarbos ir dėkingumo žodžių: konkurso dalyviams už jų savarankiškumą, užsispyrimą, darbštumą, norą muzikuoti; mokytojams už išradingumą, kūrybingumą, ištvermę, rūpestį, meilę vaikams ir muzikai.

 Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos: pianistų – pirmininkas Latvijos muzikos akademijos profesorius Normuds Viksne, nariai profesorius Rokas Zubovas ir Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė; stygininkų (smuikininkų ir violončelininkų) – pirmininkė Sandra Grinberga (Latvija), narės LMTA lektorė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Kristina Kupšienė ir Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Liuda Kuraitienė. Dalyvių pasirodymai (vaizdo įrašai) pagal surinktų balų skaičių buvo įvertinti laureatų (1, 2, 3 vietos) bei diplomantų vardais.

Radviliškio muzikos mokyklą jau nebe pirmą kartą šiais metais įvairaus lygio konkursuose atstovavo mokytojo Ryčio Borusevičiaus IV klasės mokinys Augustas Kazakėvič. Jei prieš du metus apskritai pirmą kartą dalyvaudamas tokio aukšto lygio kaip  „Muzikuojantys berniukai“ konkurse, Augustas laimėjo III vietos laureato vardą, tai šių metų konkurse jaunasis pianistas tapo  II vietos laureatu.

             Sveikiname nugalėtojus ir linkime naujų kūrybinių pasiekimų!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Policija prašo atpažinti moterį

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl sukčiavimo. Internetiniame tinklalapyje moteris, pasivadinusi „Gettry“, iš pardavėjos  apgaule išviliojo  striukę, kurios vertė – 170 eurų. Kovo 1 d. Šiauliuose, Aido g., prie prekybos centro „Akropolis“, užfiksuota moteris, įtariama, atsiimanti  išviliotąją striukę. Atpažinusius ją gyventojus  prašytume paskambunti tyrėjui Artūrui Augiu telefonais (8 700) 61490, (8 686) 44630 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.augys@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi