Profesinių įgūdžių tobulinimas Fuerteventuroje

2021.10.17  – 2021.11.07  laikotarpiu pagal  Erasmus+ programos  projektą Nr. 2020-1-LT01-KA102-077613 ,,Tarptautinio profesinio mobilumo įtaka specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turinčių jaunuolių profesinių ir socialinių įgūdžių ugdymui” 6 dažytojo – tinkuotojo ir apdailininko specialybių mokiniai tobulina profesinius įgūdžius Fuerteventuroje Calete de Fusta mieste. 

Darbinės veiklos  vadovas Jose Ventura.  Mokiniai atlieka įvairius paviršių paruošimo apdailai darbus, turi galimybę įgyti  ne tik profesinių, bet ir  socialinių įgūdžių. Viešbučio, kuriame gyvenama,  teritorija yra gana didelė ir joje orientuotis reikalingas žemėlapis -viešbučio planas. Netoli gyvenamosios vietos yra Atlanto vandenynas, puikūs paplūdimiai bei gerai įrengtos pakrantės.

Laisvalaikiu mokiniams  organizuotos ekskursijos į salos sostinę Fuerte de Rosario bei salos šiaurėje esantį kurortą Corralejo. Planuojamos išvykos  į pietinę bei centrinę salos dalis. Mokiniams laisvalaikis paliks neišdildomų įspūdžių: viešbučio baseinas, miesto pažintiniai takai, neaprėpiami vandenyno vaizdai.

Vyresnieji profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Almantas Minkevičius

Total
0
Dalinasi
Related Posts