Prastavoniuose išrinkta bendruomenės vadovė ir pavaduotoja

Prastavonių kaime išrinkta „Radviliškio krašto bendruomenės“ šio skyriaus vadovė ir vadovės pavaduotoja. Prastavonių kaime bendruomenei atstovaus ir šio kaimo skyriui vadovaus  Aleksandra Sliekienė. Aleksandra aktyvi moteris, norinti pasirūpinti savo kaimo žmonėmis, įtraukti juos į aktyvią „Radviliškio krašto bendruomenės“ veiklą. „Radviliškio krašto bendruomenės“ Prastavonių kaimo  skyriaus vadovė perduos kaimo gyventojams aktualiausią informaciją, susijusią su bendruomenės veikla: apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą.

Naujoji vadovė ne tik informuos žmones apie bendruomenės veiklą, bet ir organizuos labdaros atvežimą su „Radviliškio rajono paramos centru“, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų. Aleksandrai padės jos pavaduotoja Ada Butautienė, kuri mielai sutiko padėti vadovei tiek bendruomenės, tiek paramos klausimais.

„Iki šiol bendruomenės atstovo Prastavonių kaime neturėjome, džiaugiuosi, kad prisijungė ir šio kaimo gyventojai. Tikiuosi, kad išrinkus naują vadovę Aleksandrą Sliekienę ir pavaduotoja Adą Butautienę, Prastavonių kaimo gyventojai taps dar aktyvesni, dar aktyviau dalyvaus „Radviliškio krašto bendruomenės“ veikloje. Kasdien prie bendruomenės prisijungia vis daugiau aktyvių žmonių, galvojančių ne tik apie save, bet ir norinčių padėti kitiems“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts