Pramogos ir vaikų šėlsmas „Mėlynajame šeimų piknike“

Jau 6-ąjį kartą Šeduvos miesto parke šeimos rinkosi į „Mėlynąjį šeimų pikniką”. Tik gausaus rėmėjų bei savanorių būrio, bendruomenės narių dėka visos veiklos šventėje buvo nemokamos! Vasaros estradoje spalvingą koncertą dovanojo: personažai Didžėjus ir Spalvingoji vasara, Šiaulių šokių studija „Kosmėja” (vad. Diana Maciuvienė), solistas Eimantas Didžbalis, vaikiškų knygelių autorė Birutė Mar bei Naisių vasaros teatras.

Viso renginio metu vaikai nemokamai šokinėjo ant batuto, dekoravosi veidukus, puošėsi laikinomis tatuiruotėmis, piešė, dalyvavo Žydų memorialinio fondo organizuotose edukacijose, gaminosi vonios burbulus, skanavo cukraus vatą bei spragėsius, išbandė jėgas žaidime „Lazertronas”, bendravo su Džiunglių žmogumi bei jo augintiniais, rungtyniavo įvairiose sporto rungtyse ir buvo apdovanoti specialiais prizais su „Mėlynojo šeimų pikniko“ simboliais bei įmonės „Fasma” trapučiais.

„Mėlynojo šeimų pikniko“ simboliu tapo bei didžiulio susidomėjimo sulaukė Sauliaus Kemešio, Irmanto Senulio ir Rimanto Daukšos sukurtas pramogų traukinukas!

Parengta pagal Šeduvos miesto bendruomenės informaciją

S. Mikučio nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts