Popietė ,, 100-dienų tarp grupės draugų‘‘

Pirmoji pažintis su mokykla kiekvienam  yra džiaugsminga ir įsimintina, palieka širdžiai mielus prisiminimus. Tradiciškai  kiekvienais metais priešmokyklinukai švenčia ,,100 dienų tarp grupės draugų“.

 Gruodžio 13-osios popietę grupių mokinukai su savo mokytojomis klasėse aptarė, kaip jie jaučiasi mokykloje, kaip sekasi bendrauti su draugais. Po to visi susirinko į mokyklos aktų salę, kur jų laukė svečiai-Radviliškio kultūroscentro šokių kolektyvo ,,Šelmis“ vadovas Edmundas Verpetinskas ir mokyklos bibliotekininkė Vlada Šiaudvytienė. Pirmiausia Edmundas pasidžiaugė, kad ir jis mokėsi ir yra baigęs šią mokyklą. Renginio metu su vaikais jis žaidė ir šoko, džiaugėsi jų  šventine nuotaika. Bibliotekininkė Vlada perskaitė pasaką ,,Kalėdų stebuklas“ ir vaikai gavo užduotį-iliustruoti labiausiai patikusį pasakos fragmentą. Piešinukai buvo įvairūs ir ganėtinai gražūs.

Popietės metu vaikai dar labiau vienas su kitu susibendravo. Prisiminimui jiems buvo išdalintos padėkos. Ne vienas šimtas dienų jų dar laukia mokykloje, jie dar daug ko išmoks, sužinos bei patirs.

                                                                     Priešmokyklinių grupių mokytojos

Total
0
Dalinasi
Related Posts