Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Policijos darbo prioritetas – greitas reagavimas į įvykius

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. Šiaulių apskrities policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariate surengtas susitikimas su rajono bendruomene, kuriame buvo aptarti 2016 metų veiklos rezultatai.

Susitikime dalyvavo Radviliškio rajone esančių bendruomenių pirmininkai, policijos rėmėjai, seniūnai, rajono vadovai.

Susitikimo pradžioje buvo parodytas informatyvus filmas apie apskrities policijos darbą.

Radviliškio rajono policijos komisariato laikinasis viršininkas Saulius Malatokas pristatė 2016 metų situaciją rajone. Per metus pareigūnai reagavo į 8 239 įvykius – tai būtų beveik 23 iškvietimai per parą, buvo pradėta 638 ikiteisminiai tyrimai. Daugiausia nusikaltimų padaro neblaivūs asmenys.

Radviliškio rajone per metus įvyko 178 eismo įvykiai, kuriuose keturi žmonės žuvo, 48 buvo sužeisti. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 16 avarijų.

Pareigūnai sulaikė daugiau nei 10 tūkstančių kontrabandinių cigarečių pakelių, išėmė 56 litrus alaus, na, o naminės degtinės rado mažiau – tik 1,5 litro.

Laikinasis Policijos komisariato viršininkas pasidžiaugė gausiai vykdytomis įvairiomis prevencijos priemonėmis, akcijomis. Buvo vykdomas projektas „Saugiausia bendruomenė ir pilietiškiausias žmogus“, daiktų žymėjimo, apsisaugojimo nuo sukčių akcijos, akcija „Kartu mes saugūs“. Vasarą atostogaujantiems mokiniams organizuojamo futbolo bei kitos sporto varžybos, mokiniai dalyvauja teisinių žinių konkurse „Temidė“.

Pasak S.Malatoko, Radviliškio rajono Policijos komisariato prioritetai 2017 m. išlieka tokie pat, kaip ir 2016 m. Vienas svarbiausių iš jų- greitas reagavimas į įvykius: naktimis rajone budi 3 policijos ekipažai, nuo 6 iki 22 valandos – 5 policijos ekipažai, pareigūnai 70 proc. darbo laiko praleidžia patruliuodami.

Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras įteikė Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštus Linai Laužadienei, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai, komisarei, už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir nuopelnus savivaldai, Gediminui Armonui, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui, komisarui, už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir nuopelnus savivaldai.

Susitikime dalyvavęs Šiaulių AVPK viršininkas Rimantas Bobinas padėkojo Radviliškio rajono pareigūnams už gerą darbą, palinkėjo toliau sėkmingai vykdyti pareigas. Vadovas pabrėžė, kad šiais metais laukia nemažai teigiamų pokyčių: toliau turėtų būti keliamas pareigūnų atlyginimas: patrulio atlyginimo minimumas sieks 700eurų, tyrėjo – 850 eurų. Komisariatai po truputį atnaujins automobilių parką – kai kurie gaus naujus pilnai komplektuotus automobilius, pareigūnai gaus modernias, patogias uniformos dalis.

2017 metais visuose Šiaulių apskrities komisariatuose toliau bus siekiama gerinti darbo sąlygas pareigūnams, didinti motyvaciją keliant atlyginimus, kelti pareigūnų kvalifikaciją, bus stengiamasi gyventojams paslaugas teikti dar kokybiškiau, greičiau tirti bylas ir teisės pažeidimus.

„Radviliškio krašto“ informacija

Aktualijos

Vitas TOMKUS: Jeigu protesto organizatorius būčiau aš…

Avatar

Paskelbta

data

Visų pirma visus protestuotojus kviesčiau kaukes užsidėti, o ne nusimesti: vien dėl saugumo. Kad VSD ir spec. tarnyboms būtų sunkiau mitingo dalyvius identifikuoti.

Be to, su kaukėmis ar net dujokaukėmis protestuotojai siaubingiau atrodytų ir seimūnus labiau išgąsdintų. Kartu lai jie savo akimis, o ne iš nuogirdų per LRT, pamato, kaip atrodo sukurtos Gerovės valstybės kaukėti ir be darbo likę „laimingi“ piliečiai.

2009 kovo 11 dieną prie LRS susirinkę žmonės Nepriklausomybę pagerbė tylos minute. Tylos minute pagerbtos ir prarastos viltys, tikėjimai bei siekiai išsaugoti Lietuvos valstybę nepriklausomą. Tylos minutės iniciatoriai – K.Smoriginas, V.Tomkus bei R.Paulauskas.

Bet tam, kad Seimo nariai viską pamatytų, organizuočiau mitingą prie Seimo rūmų ne savaitgalį, o paprastą darbo dieną, kuomet tautos labui darbuojasi visas valdžios aparatas. Nes kaip rodo praktika, dar niekam pasaulyje nėra pavykusi akcija prieš tuščią pastatą – nė vienas namas nėra iš gėdos žemėn prasmegęs arba nuo įsiutusios darbo liaudies pabėgęs. Juolab kad šiuo metu karantinas ir darbo laikas jau seniai susimaišęs su nedarbu…

O svarbiausia, jokiu būdu nekviesčiau į kovą už savo teises ir laisves piliečių, apsimetęs anonimu, ką jau esu su Kostu Smoriginu per „Tylos minutės” akciją kažkada įrodęs. Tą kartą irgi visus agitavau geriau likti vieną kartą be pietų pertraukos, nei visą likusį gyvenimą neprivalgius… Deja, dauguma nutarė tąkart mieliau papietauti. Užtat šiandien ir gyvename iš ES paskolų ir valdininkų išmaldos, nes didžiąją dalį biudžeto pinigų suryja mūsų NEPRIKLAUSOMYBĖ, kuri šiuolaikinio jaunimo kalba išdidžiai vadinasi  „INDEPENDENCE“.

Ta proga visus įspėju: labai rizikinga eiti į žūtbūtinę kovą prieš korumpuotą valdžią, kuomet nėra tikro lyderio, kuris savo Tautą vienytų, o ne skaldytų arba dar blogiau – už svetimų nugarų slapstytųsi. Bailys – ne pats geriausias pasirinkimas. Juk kai į namus įsiveržia plėšikai, vagia ir grobia mūsų turtą bei santaupas, prievartauja dukras ar seseris, normalus šeimos galva nesėdi už galvos susiėmęs ir graudžiai nerypuoja į šalis: „Ak, ką man daryti? Kas man patars, ką man dabar daryti?” O ką tokiais atvejais reikia daryti, atsakau labai paprastai: pradžiai apsispręsti, ar Lietuva dar yra mūsų namai? O jau tada sąžiningai bent sau prisipažinti, ar mes dar esame vyrai mūrai, ar tik žmonių masė, kurią valdžia kaip nori, taip ir minko.
Pabaigai noriu padėkoti visiems komentatoriams, ypač piktiems ir tulžingiems, nes jie mane labai paguodė ir nuramino. Įsitikinau, kad Lietuvoje dar ne viskas prarasta, ir žmonės nėra jos likimui visai abejingi. Nes labiausiai nemėgstu abejingų ištižėlių, kvailių bei vagių, kaip konservai, ir bailių, kurie lemtingais istoriniais momentais nei patys drįsta, nei kitiems leidžia ką nors daryti. Tokiems linkiu dar stipriau ant manęs išsikeikti, o kai pasitreniruos iki valios ir po truputį įsidrąsins, galės eiti drąsiai ir su valdžia koliotis. Tik svarbu, kad žinotų ko nori ir aiškiai savo reikalavimus suformuluotų. Negana patiems nusimesti kaukes, svarbiau jas nuplėšti nuo veidmainių valdžioje. O tam būtina ištirti jų visas aferas, kad žinotų, jog niekas niekada nepabėgs nuo atsakomybės ir neliks už padarytus nusikaltimus nenubaustas. O tam reikia sąžiningų teisėjų, kuriems nebūtų tarnybinės kėdės prie sėdynių prilipusios, ir garantijos, kad jais nebus tik pasinaudota, o po to, kaip pas mus dažnai būna… viskas užmiršta. Gana steigti ir kurti jėgos spec. tarnybas, kurios dažniausiai tik valdžiai tarnauja, persekiojant jai neįtikusius asmenis. Reikalingas autoritetingas teismas su garbingais teisėjais, kuriais visuomenė pasitikėtų. Ir aukščiausioji instancija. Pavyzdžiui – Liaudies Tribunolas, kuris sugebėtų realizuoti Seimo komisijų surinktą medžiagą dėl „Mažeikių naftos” išvogtos gamyklos, užgrobtų ir apiplėštų bankų bei neteisėtai nuversto žmonių išrinkto Prezidento. O jau tada bus galima ir apie „INDEPENDENCE“ pakalbėti…
Ačiū už parodytą dėmesį ir kantrybę, bendraujant su manimi per spaudą. Patikėkit, kad man su savimi gyventi irgi nelengva: Tamstos pasirodote akiratyje tik retsykiais ir, kai pabostu su savo rašliavomis, pradingstate, o aš su savimi kankinuosi visą gyvenimą. Ir nieko sau negaliu padaryti. Matyt, koks gimiau – toks ir mirsiu. Bet gal duos Dievas ir valdžia, ilgai mes nebesikankinsim – ką nepribaigs „koronovirusas”, pribaigs idiotiški valdžios ir globalistų sprendimai. Iki naujų susitikimų!

Vito Tomkaus retoriniai klausimai:

Brangūs Tautiečiai! Kad žinotumėte, kaip aš Tamstas puikiai suprantu, kai savo gausiais, piktais ir, tikiu, itin nuoširdžiais komentarais drąsiai puolėte ginti artimuosius, tuo pačiu išreikšdami širdgėlą ir žmogišką susirūpinimą dėl mirtino viruso, kuris gali dar labiau išplisti tarp piketuotojų. Žemai lenkiu prieš Tamstas savo ryžą galvą… Bet nesuprantu kitko: kodėl Tamstos taip nekenčiate Vytauto Landsbergio ir Dalios Grybauskaitės? Kodėl nebemylite Širdžių prezidento Valdo Adamkaus ir neseniai pasirinktos Gitanos? Pagaliau – kodėl anksčiau laiko norite nusiųsti į pragarą visus iki vieno konservatorius ir liberalus? O kuo Tamstoms prasikalto Andrius Tapinas su pajacais? Kur Tamstos visi buvote, kai per pirmosios „koronoviruso“ bangos įkarštį kažkoks asilas ar provokatorius privertė juos visus ne tik krūvoj susirinkti, bet dar ir rankomis su baltarusiais susikabinti – kad greičiau virusas paplistų? Kodėl tada jiems komentarų nerašėte? Štai ko aš nesuprantu. O šiaip viskas man aišku!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio daugiabutyje- susimušė du kaimynai

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 29 d. 19.00 val. Radviliškyje, Stiklo g., daugiabučio namo
bendro naudojimo koridoriuje, vyras, gimęs 1988 m., sumušė kaimyną,
gimusį 1993 m. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019